SanitaP
CONTRIBUTOR ***

Prombūtne- neattaisnots darba kavējums

autors SanitaP

Labdien!

Kas, lūdzu, jādara, lai ievadītu darbiniekam neattaisnotu prombūtni? Man tāds prombūtnes veids programmā nav redzams. Ir kaut kas jāaktivizē vai jāveido pašam? Un kā to izdarīt?

4 ATBILDES 4
Accepted solution
Anita Barbane
VISMA

autors Anita Barbane

Var kopēt jebkuru samaksas veidu, kam aprēķina veids = Fiksēta summa. 

Bet svarīgi, lai lpp.Apraksts būtu norāde, lai neņem vērā vid.izpeļņā. 

Un vēl svarīgi pārskatīt citas lappuses, it īpaši Informācija un Statistikai.

sam_v_apr.png

SanitaP
CONTRIBUTOR ***

autors SanitaP

Paldies! Viss izdevās!

 

Accepted solution
Anita Barbane
VISMA

autors Anita Barbane

@SanitaP 

Jā, jāizveido jauns samaksas veids.

Pamatdati -> Personāla uzskaite -> Aprēķiniem -> Samaksas veidi

Var kopēt jebkuru citu samaksas veidu prombūtnei, piem., bezalgas atvaļinājums, un nomainīt kodu/nosaukumu, un saglabāt.

Ja vēlas, lai šo prombūtni piedāvā izkrītošā sarakstā, kad spiež pogu Jauns dokuments, tad Sistēma -> Uzstādījumi -> Dokumenta tipi pamatveidam Atvaļinājums izveido jaunu dokumenta tipu ar nosaukumu Neattaisnota prombūtne, kur lpp.Lauku atribūti norāda vērtību Samaksas veids=Neattaisnota prombūtne.

SanitaP
CONTRIBUTOR ***

autors SanitaP

Paldies! Izdarīju tā un viss kārtībā! Bet tad, lūdzu, pie reizes vēl viena lieta- mums uzņēmumā, ja garāks komandējums, maksā lielāku dienas naudu, kā likumā noteiktie 8 eur. Pārsnieguma daļu liek pie algas un apliek ar nodokļiem, bet lai šī piemaksa netiktu iekļauta vidējās izpeļņas aprēķinā. Kāds no esošiem samaksas veidiem man būtu jākopē un jāizveido uz tā pamata jauns samaksas veids, lai aprēķinos un atskaitēs viss būtu pareizi?

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām