atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Pekale
CONTRIBUTOR **

Publiskot kontējumu shēmu

autors Pekale

Kontējumu shēmu sarakstā ir darbība Publiskot shēmu. Ko dara šī darbība un kāpēc tā ir neaktīva?

3 ATBILDES 3

autors Sarmīte Spēlmane

Labdien!

 

Shēmas publiskošana pēc būtības izvēlētai shēmai noņem piesaisti konkrētai firmai un tā kļūst pieejama visās firmās. Attiecīgi, ja uz vienas instalācijas atrodas vairākas firmas, tad šī shēma kļūst pieejama no jebkuras iestādes. Tas ir ļoti ērts risinājums, ja uz vienas instalācijas atrodas vairākas firmas, kurām nepieciešams nodrošināt vienādas shēmas. Līdz ar to arī administrēšana kļūst ļoti ērta, veicot jebkādas izmaiņas shēmā, šīs izmaiņas automātiski transformējas uz visām pārējām firmām un attiecīgi nepieciešamie labojumi nav jāveic katrā firmā individuāli.

Šo risinājumu parasti izmanto centralizētie risinājumi, līdz ar to šis risinājums aktivizējas tikai tām instalācijām, uz kurām atrodas VirsApvārsnis un to iespējams palaist tikai no centralizētas firmas. Šo pazīmi katrai firmai norāda VirsApvārsnī.

Pekale
CONTRIBUTOR **

autors Pekale

Paldies par atbildi. Diemžēl mums nav VirsApvārsnis, bet ļoti noderētu šāda iespēja. Vai es pareizi sapratu, ka grāmatvedības pakalpojumu firmas bez papildus moduļa iegādes nevar izmantot šo lielisko iespēju? 

autors Sarmīte Spēlmane

Labdien vēlreiz!

 

Jā, šī funkcija aktivizējas tikai ar VirsApvārsni un centralizācijas licenci. Jāizvērtē komplektā ar citiem ieguvumiem, ko šajā gadījumā sniegtu centralizācijas iespēja un tad var izvērtēt, vai tas atmaksājas. Bez centralizācijas pašlaik nebūs iespējams izmantot šo funkciju. Iesniegšu programmas izstrādes daļai ierosinājumu padarīt šo funkciju autonomi strādājošu, bet garantēt šī ierosinājuma izpildi gan diemžēl nevarēšu. Par izmaksām pašreizējā situācijā varat interesēties pie sava Horizon apkalpotāja.