atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Manas jomas

Sign in

Sign in or create a new user to get relevant areas automatically added to your areas.

Highlighted
CONTRIBUTOR **

Rēķina sūtīšana izmantojot e-pasta klienta programmatūru (Outlook)

(updated by Mija Zaļūksne VISMA ‎08-10-2019 17:37 )

Pēc Windows un Office jauninājumiem vairs nestrādā epasta nosūtīšana izmantojot Outlook. Izvēloties rēķina drukāšana kā drukas veidu izvēlamies E-pasts. Pie Sūtīt automātiski lauka neieķeksējot ķeksi Horizon iepriekš atvēra Outlook jauna epasta logu, kurā bija jau visa aizpildītā informācija un pievienots rēķina fails. Tagad nospiežot pogu Sūtīt nomirgo logs kad it kā tiek sūtīts, bet parādās apakšā paziņojums E-pasts nav nosūtīts.

E-mail_error.JPG

 

Sākumā bija doma ka nav norādīta pareiza noklusētā E-pasta programma. Taču tas ir pārbaudīts. Arī spiežot uz kādas epasta saites kādā mājas lapā atveras Outlook ar jaunu epastu. Taču no Horizon tas neveras.

Izmēģināju arī opcijas, kas redzamas zem Sistēma -> Uzstādījumi -> Darba stacijas parametri (Epasta klienta parametri) - bet arī neviens no tiem parametriem nekādas izmaiņas nenesa. Varbūt šī problēma jau ir apzināta un ir konkrēti zināms, kas datoram ir jāpakonfigurē, lai šī funkcionalitāte atkal strādātu?

 

2 ATBILDES 2

Tēma: Rēķina sūtīšana izmantojot e-pasta klienta programmatūru (Outlook)

Labdien!

 

Lai nosūtītu E-Pastu ir nepieciešama šī atslēga: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Microsoft\Windows Messaging Subsystem vērtība "MAPI"="1"


Reģistra fails, kas pievieno šo vērtību ir Windows Messaging Subsystem.reg

Highlighted
CONTRIBUTOR **

Tēma: Rēķina sūtīšana izmantojot e-pasta klienta programmatūru (Outlook)

Paldies! Jā salabojot reģistra vērtības viss OK. Strādā.