atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Anonymous
Neattiecas

Saistībā ar to, ka no 01.01.2019. stājas spēkā jauni MK noteikumi nr.87

autors Anonymous

Labdien,

ko nozīmē termins "kontu pārgrāmatošana tikai virsgrāmatas līmenī " ? Ja konti izmainīsies vai iebūvētās bilances kontu formulas pie pamatlīdzekļu norakstīšanas, uzkrātā nolietojuma aprēķina, pamatlīdzekļu iegādes, rekonstrukcijas, kustības, nodošanas ekspluatācijas utt.kā arī pie citām operācijām automātiski nomainīsies uz jauniem kontiem? Vai te pietiks ar "Virsgrāmatas līmenis"?

7 ATBILDES 7
Vija V
CONTRIBUTOR ***

autors Vija V

Piekrītu Katrīnas domai, jo "" pārgrāmatošana virsgrāmatas līmenī" nekad nav saistījusies ar blokiem.

Ja pareizi sapratu Sarmītes debašu uzsaukumu, tad bija doma apvienoties, lai kopīgi nonāktu pie secinājuma par to, ka izmaiņas likumdošanā nozīmē ne tikai kontu maiņu, bet aŗi kontu shēmu korekcijas, to pašu PL kartiņu parametru labojumus utml.  Manuprāt, tas ir likumsakarīgi, ka, mainoties MK noteikumiem (būtiskām izmaiņām, ne tukstuālām), tad visiem grāmatvežiem jādomā par izmaiņām programmās un IT atbalstam jāsniedz maksimālais ieguldījums no savas puses. Un paldies Sarmītei, ka uzsāk šo sarumu laicīgi, vēršot uzmanību uz n-tajām izmaiņām, kas būs jāveic sistēmā. 

Accepted solution
Sarmīte Spēlmane
VISMA

autors Sarmīte Spēlmane

Jā, caur šīm debatēm un sarunām mūsu mērķis ir aicināt lietotājus domāt par gaidāmajām izmaiņām un iesaistīt lietotājus kopēju lēmumu pieņemšanā. Mēs vēlamies radīt produktu, kurš maksimāli atbalstītu lietotājus viņu ikdienas darbos, tajā pašā laikā lieki nesarežģījot sistēmu un neradot jaunas funkcionalitātes, kuras, iespējams, tiek izmantotas retos gadījumos. Vēlamies vairāk koncentrēties uz funkcijām, kas sniedz lietotājiem paliekošāku vērtību. Ja vēlaties detalizētāk izrunāt anketas tematu, droši rakstiet man vēstuli uz sarmite.spelmane@visma.com. Sazvanīsimies un pārrunāsim jautājumu. Uz saziņu, Sarmīte :).   

autors Sarmīte Spēlmane

Labdien!

Kontu pārgrāmatošana virsgrāmatā attiecas tikai uz apgādes/ realizācijas moduli. Pamatlīdzekļu kontu nomaiņa tiks veikta dalījumā pa kartītēm, līdz ar to šim modulim nekāda veida riskus vai neērtības nesaskatām. 

 

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

1)Vai tas nozīmē ka PL formulas man pašai būs jānomaina uz jaunajiem kontiem caur PL iekšējo kustību?

2)Un kas ir domāts izvērtēt " iestādes realizācijas apjomus un procesus "

3)un kas ir ar algas bloku vai tur arī visus kontus manuāli jāmaina?

 

Accepted solution
Sarmīte Spēlmane
VISMA

autors Sarmīte Spēlmane

Šī anketa attiecas tikai uz realizācijas kontiem, tātad, izrakstītie rēķini un pārdošanas pavadzīmes. Šobrīd primāri mums kopīgiem spēkiem jāpieņem lēmums, ir vai nav nepieciešama papildus izstrāde realizācijas kontu pārgrāmatošanai. Visdrošāk būtu Jums šo jautājumu pārrunāt ar savu konsultantu, kurš vislabāk varēs izvērtēt, cik lielā mērā Jūsu darbība var būt ietekmēta, ja realizācijas parāda dokumentiem pārgrāmatošanu veiksim tikai virsgrāmatas līmenī.  

Par kontu pāreju pārējiem kontiem veidosim semināru un tajā stāstīsim, kā veikt pārgrāmatošanu saistītajiem kontiem. 

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Jašobrīd jautāums tikai par realizācijas dokumentiem tad kādā veidā tiks sakārtoti apgādes dokumenti? automātiski?

autors Sarmīte Spēlmane

Apgādes dokumentiem lielākajai daļai nemainās parāda konts (5311 paliek nemainīgs), savukārt, realizācijas kontiem mainās visa 231x grupa, līdz ar to mainās gandrīz visi konti.