vinetavikstreine
CONTRIBUTOR ***

Sal.akts + apgādes apgrozījums ar dokumentiem angliski

autors vinetavikstreine

Labdien, varbūt kāda var padalīties ar apgādes apgrozījuma sal. aktu, kurā būtu arī  apgādes dokumentu saraksts periodā. Pamatā nepieciešams Angliski, bet varu arī veidni iztulkot.  Līdz šim veidoju atsevišķi sal. aktu+apgrozījuma pārskatu, bet tas ir dubults darbs.

5 ATBILDES 5
Diāna 11
CHAMPION *

autors Diāna 11

@Raita Reine  Varbūt ir zināms risinājums, kā sagatavot Debitoru, kreditoru vēstuli_salīdzināšanās aktu, ko var automātiski izsūtīt _ atlikums+atlikuma dokumenti apgrozījums periodā + apgrozījuma dokumenti.

Raita Reine
VISMA

autors Raita Reine

Labdien, @Diāna 11 ,

 

No apgādes/realizācijas klientu apgrozījuma atskaitēm var veidot izdruku ar apgrozījumu un apgrozījuma dokumentiem. No šīs atskaites gan nav iespējas masveidā ģenerēt debitoru vēstules, lai tās tālāk automātiski nosūtītu, kā tas ir iespējams no klientu atlikumu atskaites.

Var debitoru vēstulēm manuāli pielikt šo no citurienes veidoto izdruku, un tad veikt nosūtīšanu. Tad debitoru vēstuļu sarakstā uzkrājas saraksts, var ierakstiem mainīt statusu, ja atbilde saņemta.

 

Accepted solution
Ludmila_M_
CHAMPION *

autors Ludmila_M_

Apgāde- Klientu atlikumi>Darbības>Dokumenti> un tur vajadzētu būt izdrukas formai ar dokumentiem.

Accepted solution
vinetavikstreine
CONTRIBUTOR ***

autors vinetavikstreine

Jā, atlikums+atlikuma dokumenti ir, bet nav apgrozījums periodā + atlikuma dokumenti un nav apgrozījums periodā + apgrozījuma dokumenti. Revīzijā (vismaz man)  tiek prasīts salīdzināties norādot arī apgrozījumu nevis tikai atlikumu. Parasti sagatavoju apgrozījuma pārskatu un vēl arī atlikuma pārskatu pa doc., abus salieku vienā dokumentā kopā.

Accepted solution
Diāna 11
CHAMPION *

autors Diāna 11

Es arī gaidu!

Paldies

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām