atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
CHAMPION *

Sistēma. Laika periodu loģika Horizon

autors AndisN

Tikai informācijai. Horizon pieļauj atlasīt periodu no 01.07.2019. līdz 30.06.2019.. Tā nav sistēmas kļūda, bet loģiku neizprotu.

image.png

1 ATBILDĒT 1
Accepted solution
CHAMPION ***

autors Aldis_PC_Konsultants

Aprēķinu mēnešiem loģika ir sekojoša: komunālās saimniecības mēdz aprēķinu dalīt pa pakalpojumu mēnešiem, piem. šobrīd ir augusts un tiek veikts NĪP aprēķins; rēķins ir ar augusta datumu; rēķinā ir rindas ar pakalpojumiem, kuru apjoms ir par jūliju (ūdens, kanalizācija, siltums, atkritumi u.c.) un rindas par tekošo mēnesi (īre, apsaimniekošana, rēķina piegāde u.c.).

Aprēķina mēnesis norāda kurā mēnesī esam veikuši aprēķinu un datumi no/līdz norāda rēķina rindu datumus, par kuriem ir veikts aprēķins.

Tāpat var aprēķina mēnesi izmantot, lai atlasītu pārrēķina rindas un uzzinātu kāds apjoms konkrētajā mēnesī ir no pārrēķina.

Lai atskaites ar šiem parametriem pareizi strādātu ir jāpievērš uzmanība kāds aprēķina mēnesis kāds periods tiek paņemti Apjoma aprēķina logā.

Papildus funkcionalitāte ir ķeksim "Pārlasīt pēc aprēķina mēneša" apjoma aprēķina logā. Tad var neaizpildīt no/līdz datumus un mums tiks ielasīti visi ieraksti, kas aprēķināti konkrētajā mēnesī, vai arī kurus būtu jāaprēķina konkrētajā mēnesī.

Savukārt aprēķina metodēm var norādīt periodus: tekošais, iepriekšējais un nākamais. 

Aprēķina mēnesis.png