AndisN
CHAMPION **

Ūdens starpības koeficentu pārskats par vairākiem mēnešiem

autors AndisN

      Nepieciešams iegūt informāciju no Horizon, par slikto/labo dzīvokļu sadalījumu mājā, vismaz trīs iepriekšējo mēnešu periodā. Pielikumā paraugs. Pārskatā "Līguma aprēķinu metožu analīze" no ... līdz ..., var atlasīt datus tikai par vienu mēnesi. Ja filtrā norāda lielāku periodu, tiek izvadīta informācija tikai par jaunāko mēnesi. Izskatā, kur redzami līgumu koeficienti, neatradu pievienojamu lauku "Aprēķina mēnesis", pēc kā varētu atlasīt periodu. Informācija nepieciešama ūdens starpības datu analīzei.

       Vai iespējams informāciju par sliktajiem/labajiem dzīvokļiem, par vairākiem mēnešiem sagatavot kādā Horizon pārskatā vai ar Excel spraudni? (ŪSPK - ūdens starpības pārdales koeficients) Paldies!image.png

 
3 ATBILDES 3
Accepted solution
Ilga Andersone
VISMA

autors Ilga Andersone

Līgumu aprēķinu metožu analīze rāda mainīgo vertības uz atskaites perioda beigām, lai lieki nesavairotu rindiņas.

 

Līgumu aprēķinu metožu analīze ir pieejama Excel spraudnī.

Varbūt tur no vairākām atskaitēm ar dažādiem periodiem var savilkt kopā? Vienīgā ķēpa, ka jāmaina trīs atskaitēm datumi.

 

AndisN
CHAMPION **

autors AndisN

Paldies, atrisināju parastajā veidā, ik mēnesi atsevišķā Excel tabulā iekopējot datus no spraudņa atskaites jaunākā perioda, un veidojot atsevišķu kumulatīvo datu bāzi, ik mēnesi mainot arī aprēķinu datu apgabalus formulās. 

Aldis_PC_Konsultants
CHAMPION ***

autors Aldis_PC_Konsultants

Šis nav vienīgais gadījums, kad prasās pēc papildus NĪP atskaitēm: Līgumu mainīgo atskaite un Objektu mainīgo atskaite.

Vajadzību es jau esmu pieteicis izstrādei. Atliek gaidīt, kad pienāks kārta risinājumam.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām