Uzlabojumi algu blokā - jūsu viedoklis!

autors Anita Barbane

Sveiciens kolēģi!

Domājot par ērtāku un lietotājam arvien draudzīgāku Horizon, vēlos lūgt jūsu viedokli:
kas algu blokā šķiet sarežģīti? Ko, jūsuprāt, vajadzētu uzlabot vai pamainīt esošajā darbībā?

Jau iepriekš paldies!

Veiksmi darbos vēlot,
Anita Barbane

23 ATBILDES 23
sandrasvanka
CONTRIBUTOR ***

autors sandrasvanka

Sveiki!

 

Būtu lieliski, ja, ģenerējot algu maksājumus uz banku, būtu iespējams arī uzreiz ģenerēt visus ar algām saistīto nodokļu maksājumus.

 

Paldies!

 

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Varbūt es neesmu atkodusi, bet man ir problēmas ievadot APMAKĀTAS BRĪVDIENAS, t.i. sagalabājot darba algu. Eju caur ikgadējs atvaļinājums, tad uzreiz jāizvēlas samaksas veids - apmaksāta brīvdiena un tikai tad darbinieks un viss pārējais, citādi sarēķinās visādi brīnumi, taču arī darot visu pareizā secībā bieži aprēķins ir neadekvāts. Rezultātā es vienmēr ievadot apmaksāta brīvdiena paralēli pārrēķinu "ar roku".

Biruta Vārpa, Liepāja.

AndrejsK
CHAMPION *

autors AndrejsK

Mēs samaksas veidā Aprēķina veidu izvēlamies "Pēc likmes" un problēmu nav bijis. Lietojam to arī mācību atvaļinājumiem un komandējumiem.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām