Dace
CONTRIBUTOR ***

Uzskaites parametri HoP paroles atjaunošanai/aktivizēšanai

autors Dace

Sveiki!

Uzskaites parametri Horizon WEB sadaļai Paroles atjaunošana/aktivizēšana kopīgojas visās firmās datu bāzē. Tas nozīmē, ka, ja es nomainu Lietotāja reģistrācijas firmu un e-pasta izsūtīšanas adresi vienā firmā, tā automātiski nomainās visās.

Lietotāju ģenerācija vismaz līdz šim strādāja kaut cik korekti - e-pasti tika sūtīti no Sistēma-Uzņēmums norādīta e-pasta. Tomēr vienā firmā nebija iespējams uzģenerēt e-pastus par lietotāja izveidi, ja Uzskaites parametros nav norādīta pareizā firma. Acīmredzot tas saistīts ar konkrēto e-pasta serveri. Bet šo es vismaz varēju uz konkrēto brīdi apiet.

Lielāka problēma ir ar paroļu atjaunošanu. Tad, kad tiek atjaunota parole caur HoP Aizmirsu paroli, lietotājs e-pastu saņem no tās firmas, ka norādīta Uzskaites parametros. Šis ir absolūti nekorekti. Vai man kaut kas nav kārtībā ar uzstādījumiem vai arī tas tiešām tā notiek?

Vai citiem lietotājiem ir šāda pati pieredze?

1 ATBILDĒT 1
Accepted solution
Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Ieva Juraševska

Sveika, @Dace!

 

Lai varētu precīzi atbildēt uz jautājumu, ir nepieciešams piekļūt jūsu datiem un skatīt situāciju individuāli.

 

Lūdzu izveidot pieteikumu mūsu atbalsta sistēmā vai rakstīt e-pastu uz support.horizon@visma.com, ja esiet Visma klients vai sazināties ar savu konsultantu, ja jūs apkalpo kāds no mūsu sadarbības partneriem.

 

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām