Gunta Germane
CHAMPION **

Vadības grāmatvedība-vajag vadošos norādījumus

autors Gunta Germane

Labrīt visiem. 

Lūdzu ieteikt  vai atsaukties cilvēku kurš praksē lieto jeb aktuāli konsultē vadības grāmatvedības bloku.

Par konsultēšanas nosacījumiem ( apmaksu) vienošos ar konsultācijas sniedzēju . 

Esmu informēta ka šis bloks izstrādē vairs netiek atjaunots. 

Kā arī man apgalvoja ka ir vērts sākt izmantot jo tāds kā ir tāds strādā.

Man nav nepieciešama palīdzība formā- " iedodiet informāciju par uzņēmumu . Mēs Jums uztaisīsim skeletu darbam." 

Ir nepieciešams saņemt padomu gadījumos kad vadības grāmatvedības bloka dokuments nedara to ko es gribu.

Uz šo brīdi:

ir 1 process radīts bet scenārija dokumentā aprēķinam ņem dokumenta kopsummu nevis summu kas finansu dokumentā kurš nonāk uz vadības grāmatvedības bloku ir grāmatotas uz struktūrvienību kuru 

scenārijā dokumentā gribu pārdalīt ( versiju kas notiek  pārbaudīju eksel tabulā sagatavojot identisku atskaiti no Finansu grāmatvedības dokumentiem periodā ar grāmatojumu uz šo struktūrvienību, vadības grāmatvedībā iekļautajiem finansu grāmatvedības bloka dokumentiem un izveidotā pārdales dokumenta rindām. 

papildinfo :

drošibas apsvērumu dēļ man ir uzņēmuma testa vide kurā mēģinu pierunāt šo vadības grāmatvedību sev pakļauties. 

3 ATBILDES 3
Accepted solution
Ieva Repele
VISMA

autors Ieva Repele

Labdien, Gunta.

Mēs ar Jums sazvanījāmies par Jūsu aprakstīto piemēru. Pēc tā, kā aprakstījāt veikto konfigurāciju un datu ievadi, izskatās, ka Jūs esat visu darījusi korekti, lai aprēķins nostrādātu. Jūs arī minējāt savu pieņēmumu, kur varētu būt meklējama kļūda grāmatojumu atlasē. Pēc mūsu sarunas mēģināju šo atkārtot mūsu testa vidē uz 530.versiju. Man grāmatojumus atlasīja korekti, tāpēc domāju, ka mums būs vēlreiz jāsazinās un jāmēģina paskatīties kopīgi sistēmā un varbūt izdosies atrast, kāpēc Jūsu piemērā filtrs nenostrādā.

Ieva

 

Gunta Germane
CHAMPION **

autors Gunta Germane

paldies par atbildi. 

Vienkārši baidos uz savu galvu pieteikt programmas kļūdu . Jo pieļauju ka tā ir nevis programmas bet mana kļūda. 

Nākoš nedēļ sazvanīšos ar Jums un mēģināsim kopīgi atrast to niansi dēļ kuras kā saku dators man neklausa. Bez pieslēguma  drošibas sajūtu ka vaina nav manā rīcībā neiegūšu. 

 

Ieva Repele
VISMA

autors Ieva Repele

Jūs man variet arī uz e-pastu atsūtīt ekrāna šāviņus algoritma filtra aprakstam. Man vēl aizvien ir sajūta, ka tur ir meklējams iemesls.

Ieva

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām