atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Manas jomas

Sign in

Sign in or create a new user to get relevant areas automatically added to your areas.

Highlighted
CHAMPION *

Vienreizēja piemaksa

Labdien!

Kā lūdzu pareizi ievadīt vienreizēju piemaksu pie algas bruto konkrētam darbiniekam? Sagatavēs ir tikai Atlaišanas pabalsts, Vienreizējas samaksas dokumentu sadaļā, ko arī izmantoju līdz šim. Bet vai varu izveidot citu dokumentu ar algoritmu: summa pirms nodokļiem?  Vai varbūt jaizmanto cits dokuments?

 

Paldies. 

4 ATBILDES 4
Highlighted
CHAMPION *

Tēma: Vienreizēja piemaksa

Vai tu domā ievadīt summu, ko darbinieks saņems uz rokas un lai sistēma aprēķina bruto summu un nodokļus?  To var izdarīt tikai ar Excel. Savadīt aprēķina formulas un pēc tam ar Goal seek piemeklēt bruto summu, kuru ievada vienreizējās samaksas dokumentā. Formula sanāk sarežģīta, ja kopējā summa pārsniedz 1667 un jāpiemēro 20% un 23% IIN likmes.    

  

CHAMPION *

Tēma: Vienreizēja piemaksa

Paldies. Nē, man dota bruto summa, kas jāpievieno fiksētai mēnešalgai un tad jāpprēķina visi nodokļi. Atlaišanas pabalsta variantā tā rēķina, bet cik reizes gadā var atlaist vienu darbinieku?  

Highlighted
CONTRIBUTOR ***

Tēma: Vienreizēja piemaksa

Var vienkārši Darba laika uzskaites tabelē, laukā Prēmija izvēlēties samaksas veidu Piemaksa un katram darbiniekam rindiņā, ailē Prēmija ierakstīt bruto summu, kuru grib pielikt pie mēnešalgas bruto.

 

Piemaksa tabele.png

Highlighted
CHAMPION *

Tēma: Vienreizēja piemaksa

Paldies par ieteikumu. Noteikti izmantošu!