atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
VIESTURS
CHAMPION **

Vienreizēja piemaksa

autors VIESTURS

Labdien!

Kā lūdzu pareizi ievadīt vienreizēju piemaksu pie algas bruto konkrētam darbiniekam? Sagatavēs ir tikai Atlaišanas pabalsts, Vienreizējas samaksas dokumentu sadaļā, ko arī izmantoju līdz šim. Bet vai varu izveidot citu dokumentu ar algoritmu: summa pirms nodokļiem?  Vai varbūt jaizmanto cits dokuments?

 

Paldies. 

8 ATBILDES 8
AndrejsK
CHAMPION *

autors AndrejsK

Vai tu domā ievadīt summu, ko darbinieks saņems uz rokas un lai sistēma aprēķina bruto summu un nodokļus?  To var izdarīt tikai ar Excel. Savadīt aprēķina formulas un pēc tam ar Goal seek piemeklēt bruto summu, kuru ievada vienreizējās samaksas dokumentā. Formula sanāk sarežģīta, ja kopējā summa pārsniedz 1667 un jāpiemēro 20% un 23% IIN likmes.    

  

VIESTURS
CHAMPION **

autors VIESTURS

Paldies. Nē, man dota bruto summa, kas jāpievieno fiksētai mēnešalgai un tad jāpprēķina visi nodokļi. Atlaišanas pabalsta variantā tā rēķina, bet cik reizes gadā var atlaist vienu darbinieku?  

Accepted solution
Rovena_Arise
CONTRIBUTOR ***

autors Rovena_Arise

Var vienkārši Darba laika uzskaites tabelē, laukā Prēmija izvēlēties samaksas veidu Piemaksa un katram darbiniekam rindiņā, ailē Prēmija ierakstīt bruto summu, kuru grib pielikt pie mēnešalgas bruto.

 

Piemaksa tabele.png

VIESTURS
CHAMPION **

autors VIESTURS

Paldies par ieteikumu. Noteikti izmantošu!

VIESTURS
CHAMPION **

autors VIESTURS

Labdien!

Vēlreiz jātgriežās pie šīs vecās tēmas. Man uzstādījumos algu aprēķina dokumentos pēc noklusējuma ir 2 piemaksu veidi - Atlaišanas pabalsts un Vienreizēja samaksa. Pabalstu esmu izmēģinājis. Bet vai vienreizējas samaksas gadījumā viss būs tāpat? Manuāli ievadu bruto summu un aprēķinā tā pievienosies pamatalgai un tiks ieturēti visi nodokļi?

 

Paldies.

Accepted solution
Anita Barbane
VISMA

autors Anita Barbane

@VIESTURS 

"pēc noklusējuma ir 2 piemaksu veidi - Atlaišanas pabalsts un Vienreizēja samaksa. Pabalstu esmu izmēģinājis. Bet vai vienreizējas samaksas gadījumā viss būs tāpat? " - jā, būs tāpat.

Jūsu sistēmā ir izveidoti 2 dokumenta tipi vienreizējai samaksai. Dokumenta tipus veido, lai pie jauna dokumenta izveides nevajadzētu katru reizi aizpildīt laukus, piem., samaksas veidu, numerāciju u.c. vērtības. 

Un Horizon algu modulī visos dokumentos, kuros jānorāda summas, tās ir bruto summas jeb summas no kurām tiks rēķināti nodokļi.

Vienreizējas samaksas dokumentā var norādīt arī procentuālu vērtību (to nosaka samaksas veida konfigurācija) un algu aprēķina brīdī programma izrēķinās summu.

Vienreizēju samaksu var vadīt gan vienreizējas samaksas dokumentā, gan DDLU dokumenta ailē Prēmija - tas ir tikai lauka nosaukums, bet programma pie aprēķina ņems vērā piesaistīto samaksas veidu). 

VIESTURS
CHAMPION **

autors VIESTURS

Paldies. Viss skaidrs. Veiksmīgu dienu!

Viesturs

Rovena_Arise
CONTRIBUTOR ***

autors Rovena_Arise

Izskatīsies šādi:

DLU ar prēmiju-piemaksu.png

Aprēķina rezultāts.png