Anonymous
Neattiecas

Vienreizējo ieturējumu dokumenti

autors Anonymous (Atjaunots ‎23-11-2018 09:20 autors Mija Zaļūksne VISMA )

Labdien

līdz ar 520.versijas uzlikšanu radās sekojoša problēma:

no darbinieka ir jāietur vienreizējs ieturējums.

taču darbinieks ir ilgstošā prombūtnē un tekošajā mēnesī viņam nav no kā ieturēt šo vienreizējo ieturējumu.

Agrāk šādos gadījumos programma sadaļā dokumenti -> algas-> aprēķina dokumenti->vienreizējo ietur.dok. pie  ailes STĀVOKLIS atstāja statusu JAUNS, tagad statuss visiem ir APRĒĶINĀ.

Līdz ar to grāmatvedim zūd kontrole par to, kuram darbiniekam ieturējums nebija piemērots konkrētajā mēnesī un meklēšana jāveic manuāli.

 

6 ATBILDES 6

autors Mija Zaļūksne

Labdien, @Anonymous!

 

Vai Anitas atbilde Jums palīdzēja atrisināt jautājumu?

 

Jauku dienu vēlot,

Mija Z.

autors Anita Barbane

Labdien,

vai ieturējuma veidam piesaistīts aprēķina veids "Fiksēta summa"? Ja ieturējuma dokuments ir ievadīts ar Ieturējuma veidu, kam Aprēķina veids ir "Fiksēta summa", tad aprēķins tiek veikts, bet neveidojas Parāda aprēķina dokuments, kas nodrošinātu, ka tiktu ieturēts pēc tam, kad ir, no kā ieturēt.

Izmantojot Ieturējuma veidu, kam aprēķina veids ir "Summa proporcionāli dienām", veicot algas aprēķinu un gadījumā, ja aprēķina brīdī nav, no kā ieturēt, tad tiek aprēķināta parāda summa, kas tiks ieturēta pie nākamā aprēķina. Šajā gadījumā nevajag "iespringt" vai tiks/netiks ieturēts. Pilnu algas aprēķinu veic katru mēnesi, un tad kad būs no kā ieturēt, programma to ieturēs.

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous (Atjaunots ‎15-10-2018 16:31 ( )

Labdien

tātad , ja es nomainītu  ieturējuma veidu uz "Summa proporcionāli dienām" programma man šajā ailē atstātu statusu  "Jauns" nevis "Aprēķinā" ?

 Untitled.png

autors Anita Barbane

Nē, pie aprēķina dokumenta statuss nomainīsies uz Aprēķināts, un neieturētā summa parādīsies citā dokumentā "Aprēķinātais parāds", t.i., katru mēnesi sistēmā tiek automātiski izveidots jauns vienreizējā ieturējuma dokuments – aprēķinātā parāda dokuments, kas tiek aizpildīts algas aprēķina brīdī, kurš lietotājam nav jādzēš un tajā nav jāveic nekādi labojumi. Nākamā mēneša algas aprēķinā tas tiek ieturēts. Ja joprojām nav no kā ieturēt, veic pilnu algas aprēķinu un sistēma izveido jaunu parāda dokumentu, kas tiks ņemts vērā nākamā mēneša aprēķinā.

Šajā gadījumā grāmatvedei nav jāveic nekādas manuālas darbības. Aprēķinātā parāda dokumentā var redzēt neieturētās summas.

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Labdien,

esmu iegājusi parādniekos, bet vajadzīga persona man tur neuzrādās , gāju šeit:

atskaites-> algas->kontroles pārskati-> parādnieki.

personas kartiņā arī nekur nav informācijas, ka persona būtu palikusi kaut ko parādā.

Varbūt ir vēl cits kaut kāds  "Aprēķinātais parāds" un es netur skatos?

Accepted solution
Anita Barbane
VISMA

autors Anita Barbane

Lai varētu sniegt atbildi, būtu jāredz dati. Vai nu jāgriežas pie sava Horizon konsultanta vai, ja ir iespēja pieslēgties caur TeamViewer, nepieciešams veikt pieteikumu klientu atbalsta sistēmā, to var veikt arī nosūtot e-pastā uz adresi: support.horizon@visma.com 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām