Anonymous
Neattiecas

komandējumu pieteikumi WEB

autors Anonymous

Labdien

cilvēks piesaka komandējumu WEB un darbiniekam tiek izmaksāta dienas nauda D2380 K 2620 ,piem., 6 EUR.

Šī izmaksa iekrīt atskaites-komandējumi-avansa nor.par komandējumiem

Atgriežoties no komandējuma papildus izdevumu vairāk nebūs , persona neiesniegs nekādus izdevumus. Man ir jāveic kontējums D 70..K 2380 6 EUR avansa izdevuma dok. es taisu šeit : dok.-avansa nor.-avansa nor. 

Atskaitēs -avansa norēķinu apgrozījumā man atlikumā ir 0.00, bet  atskaites-komandējumi-avansa norēķinos par komandējumiem man paliek atlikumā 6.00 EUR un kontējums D7K 238 tur neaiziet!

 vai ir kaut kāda iespēja, lai no atskaites-komandējumi-avansa nor.par komandējumiem izmaksātā dienas nauda pazūd?

 

1 ATBILDĒT 1
Accepted solution
Aiva Bondare
VISMA

autors Aiva Bondare

Labdien!

Atgriežoties no komandējuma darbiniekam WEB ir jāiesniedz komandējuma atskaite, arī tajā gadījumā, kad nekādi papildus izdevumi nav, t.i., jāizvēlas iespēja "Pieteikt".

Grāmatvedībai avansa izdevumu dokuments jāģenerē no komandējumu atskaites lappuses "Izdevumu precizējumi" (Dokumenti -> Komandējumi -> Komandējumu dokumenti). Tādā gadījumā arī Atskaites - Komandējumi - Avansa norēķini par komandējumiem atspoguļosies izlietojuma summas.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām