Anonymous
Neattiecas

maksājumu automatizācija

autors Anonymous

Kāds varētu būt iemesls, ja visi pārējiem bankas konti automātiski grāmatojās līdz statusam "grāmatots", bet jaunizveidots bankas konts paliek statusā sagatavē .

Uzskaites parametros statuss ir ielikts un pamatdatos uzņēmuma bankas rēķinos arī ķekši  ir ielikti , kur aile "tiešsaites banka"

8 ATBILDES 8

autors Mija Zaļūksne

@Anonymous - vai @Sarmīte Spēlmane instrukcija palīdzēja?

autors Aldis_PC_Konsultants

Bet atbildot uz @Anonymous jautājumu, kas jums ir redzams Sistēma->Uzstādījumi->Uzskaites parametri->Lapa Maksājumu imports -> Lapa MU ģenerēt statusā.

 

Šajā vietā tiek aprakstīti nosacījumi kādā statusā jāģenerē maksājumi.

Lūdzu pievienojiet ekrāna kopiju.

Gunta Germane
CHAMPION **

Aldi bet :

Šeit problēma var risināties tikai tad ja jaunajam kontam ir veidoti jauni dokumentu tipi .( esmu redzējusi ka katram bankas kontam ir savs maksājuma uzdevuma tips izejošais MU- vecā banka un izejošais MU- jaunā banka ....)

Ja tā- šai tabulā jāpievieno jaunie dokumentu tipi 

Jo problēma kā minēja autors ir tikai jaunajam kontam 

 

Gunta Germane
CHAMPION **

autors Gunta Germane

Sveiki Karīna.

Vai Jums pavisam nav Horizon konsultants- dīleris. 

Jautājumos kādi  Jums rodas ( ne tikai šis bet vēl dažus palasīju) man parasti palīdzēja un vēl tagad ( tiesa pēdējā laikā  reti rodas nepieciešamība) Horizon izplatītājs- dīleris ar kura starpniecību nopirku programmu . 

Tā jau varam iznīcināt  konsultantu tīklu ja visus jautājumus risināsim forumā.

Pieļauju ka man būs opozīcija bet tā nu es domāju . 

 

autors Mija Zaļūksne (Atjaunots ‎18-09-2018 08:57 autors Mija Zaļūksne VISMA )
Paldies, @Gunta Germane, par viedokli un iesaisti!
 
Noteikti varam piekrist, ka konsultants var būt lielisks palīgs programmas iepazīšanā. 
 
Tomēr vēlos arī uzsvērt, ka Visma Community mērķis ir būt vienam no palīdzības kanāliem. Tādēļ, ja lietotājs jūtas drošāk un šobrīd tā ir vienīgā iespēja gūt palīdzību - vajag jautāt un palīdzēt. Tādēļ arī portāls ir izveidots, lai uzlabotu lietotāju zināšanas un atbalstītu arī programmas lietošanas sākumposmā, kad jautājumu ir vairāk.
 
Konsultantu tīklu pavisam noteikti šādi neiznīcināsim, turklāt mūsu visu mērķis taču ir zinoši un apmierināti klienti! 🙂

autors Aldis_PC_Konsultants (Atjaunots ‎18-09-2018 12:12 autors Aldis_PC_Konsultants PARTNER )

Paldies @Gunta Germane par vērtējumu! 

Vienmēr cenšamies klientiem sniegt maksimāli kvalitatīvu atbalstu.

 

Tomēr es gribu uzslavēt arī @Anonymous, jo mēs ļoti augstu vērtējam klientus, kuri mēģina atrast risinājumu patstāvīgi. Zināšanas, kuras iegūtas patstāvīgi atrodot risinājumu, ir ļoti vērtīgas.

Forums ir ļoti vērtīgs dīleru darbā - jā, arī mēs no tā mācāmies! Tas noteikti nav līdzeklis vājināt dīleru kompetences. Jo vairāk būs apspriežamu jautājumu forumā, jo lielāka informācijas bagāža būs pieejama lietotājiem un informācijai, kā zināms, ir vērtība.

 

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Paldies par atbalstu!forums man ļoti palīdz.

Accepted solution
Sarmīte Spēlmane
VISMA

autors Sarmīte Spēlmane

Sveiciens zinātgribētājiem :)!

 

Ja pareizi saprotu, ka jautāts tiek par izejošo maksājumu automātisku grāmatošanu, tad nepieciešams sākotnēji pārliecināties, vai automātiskais darbs vispār ievelk ierakstus līdz maksājumu importam, lai sistēma spētu tos tālāk apstrādāt. Apskatiet, vai sarakstā Dokumenti - Banka - Maksājumu imports konkrētajam bankas rēķinam importa ieraksti ienāk? Pieļauju, ka tie neienāk, tāpēc arī sistēma maksājumus tālāk nevar apstrādāt. Ja tas tā ir, tad nākamais, ko varat pārbaudīt, vai automātiskajā darbā, kas importē bankas izrakstus, ir iekļauts konkrētais bankas rēķins. To var izdarīt šeit: Sistēma - Uzstādījumi - Automatizētie darbi. Sameklējiet, kurš darbs/i varētu attiekties uz maksājumu importēšanu un apskatiet, vai pie darba "Tiešsaistes bankas izrakstu importa un statusu atjaunošanas darbs" ir piesaistīta banka, kurai pievienojāt jaunu bankas rēķinu un, ja ir, vai ir atzīmēta pazīme <Visi šīs bankas rēķini>. Meklējiet automātisko darbu sarakstā šādu bildi un pārliecinieties, ka konkrētā banka ir piesaistīta un ir veikta atzīme par visiem konkrētās bankas rēķiniem.

Tiešsaiste.jpg    

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām