Anonymous
Neattiecas

par lietotājam piesaistītās lomas noņemšanu

autors Anonymous

Labrīt

lietotājam ir piešķirtas vairākas lomas , vienu no lomām šim lietotājam ir jānoņem nost.

es eju uz sistēma -administrēt-lietotāji-tiesības un vienai no lomām, kuru man jānoņem pielieku  beigu datumu .  Loma šajā sadalā pazūd, bet ja šim  pašam lietotājam caur darbībām skatās piesaistītās lomas, tad loma ir palikusi piesaistīta. 

es kaut ko nepareizi daru , kāpēc loma palikusi piesaistīta?

 

4 ATBILDES 4
Accepted solution
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Sveiki @Anonymous, @Vitālijs Puškovs!

 

Saistībā ar GDPR jeb Vispārīgo personu datu aizardzības regulu, esam veikuši virkni uzlabojumu sistēmā, lai nodrošinātu kontroli un informācijas atsekojamību kad, kurš un cik ilgi varēja piekļūt personas datiem.

Kā jau zināt, tad lomai ir iestrādāta kontrole uz spēkā līdz datumu, lai tādējādi sistēmā varētu fiksēt datumu līdz kuram lietotājs varēja piekļūt datiem.

 

Lai ērtāk administrētu un iegūtu informāciju par to, kādas lomas kādiem lietotājiem ir vai bija spēkā uz X datumu, iesaku izmantot šim nolūkam speciāli radītu atskaiti, kas atrodama:

Atskaites - Sistēma - Lietotāju loms uzdotajā periodā

vai

Esošo lomu izmaiņu pārskats.

 

Veiksmī darbos!

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Esam arī atklājuši šo problēmu, ka loma paliek pie lietotāja kaut gan ir termiņa beigas

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Tad vienīgais pareizais veids, kā pārbaudīt kādas lomas ir piešķirtas uz šodienu ir ejot katrā lietotājā iekšā sadaļā tiesības!

Accepted solution
Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Jā, Tiesībās atspoguļojas aktuālā 

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām