Anonymous
Neattiecas

personas amata dati automātiska kalendāra piesaiste

autors Anonymous (Atjaunots ‎16-08-2018 11:27 autors Mija Zaļūksne VISMA )

esmu izveidojusi jaunu kalendāru sakarā ar izmaiņām 24.09., kādā veidā ir iespējams tagad ievadot jaunas personas amata datus izdarīt tā lai jaunais kalendārs tur iekristu automātiski?

9 ATBILDES 9
AndrejsK
CHAMPION *

autors AndrejsK

Nesaprotu, kāpēc vajadzēja veidot jaunu kalendāru. Es vienkārši esošajā kalendārā nomainīju 24.septembra darba dienu uz svētku dienu. Protams, pārbaudīju vai kādam pirms tam nav ievadīts atvaļinājuma dokuments par šo datumu. Ja būtu, tad jāveic uzkrājuma izlietojuma pārrēķins. Vai es daru nepareizi?

autors Anita Barbane

@AndrejsK

Gada vidējais stundu skaits mēnesī tiek ņemts vērā summētā darba laika darbiniekiem rēķinot mēnešalgu, nevis prombūtnes dokumentu.

Ja labo esošo kalendāru, tad darba alga par iepriekšējiem mēnešiem tiks pārrēķināta. Un darbiniekiem līdz 11.07. ir viena stundu likme, pēc 12.07. - cita stundu likme.

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

es jau izveidoju jaunu , kada veidā es to varu pēc noklusējuma ielikt, lai tas jaunajiem darbiniekiem "pieķerās" uzreiz

Accepted solution
Anita Barbane
VISMA

autors Anita Barbane

@Anonymous

Nav jāmaina kalendārs Uzskaites parametros. Ja vēlas, lai kalendārs pie personu amatu datu izveides būtu uzreiz kartītē, to nepieciešams norādīt dokumenta tipā.

Ja Horizon ir uzlikta 520.versija, tad nepieciešams, lai būtu laidiens sākot ar 520.10, jo ir salabota viena neatbilstība, kas ir vecākos laidienos.

Accepted solution
Anita Barbane
VISMA

autors Anita Barbane

Labdien,

šobrīd kalendārs jānomaina katrai kartītei atsevišķi.

Ņemot vērā šīs izmaiņas, veiksim uzlabojumus programmā, lai 2019.g. varētu visiem vienlaicīgi nomainīt Kalendāru.

 

Veiksmi darbos!

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Labdien

ja mums šobrīd stāv jauns kalendārs sakarā ar 24.09., šobrīd saskaramies ar to, ka pie atvaļinājuma aprēķina 2019.gadam mums ir jānoslēdz slodze 31.12.2018 un jaatver jauna ar 01.01. ar piesaistītu Standars kalendāru. Jautājums: vai būs kaut kādi uzlabojumi, lai no 01.01., šis Standarta kalendārs pats atgrieztos, vai varam sākt jau šodien visiem summētajiem darba laikiem slēgt slodzes ar 31.12. un vērt jaunas ar 01.01. un ar mainīt atpakaļ uz Standarta kalendāru?

autors Anita Barbane

Sveika, @Anonymous!

Visiem vienlaicīgi nomainīt kalendāra piesaisti varēs uzliekot 530.versiju, kas klientu zonā būs pieejama decembra sākumā.

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Liels paldies par atbildi!

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Es to saprotu, bet ka var izdarīt , lai jaunajiem darbiniekiem šis jauns izvedots kalendārs automātiksi iekrīt , jo šobrīt ja es veidoju jaunu amata datus man iekrīt vecais kalendārs.

Uzskaites parametros kur kalendārs izdrukam es nomainīju uz jauno kalendāru, bet veidojot jaunu amata datus automātiski iekrīt vecais

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām