Anonymous
Neattiecas

saskaņošanas procesi/ jaunie risinājumi

autors Anonymous

Labdien

gribēju uzzināt kādas Horizon iespējas izmanto citi lietotāji un kādus vēl saskaņošanas procesus piedāvā Visma. šobrīd es izmantoju : metarēķinus, komandējumus, elektronisko pārvietošanu,atvaļinājumu pieteikšana

6 ATBILDES 6
Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Ko jūs domājiet ar Saskaņošanu?

Visas iespējas, kur tiek iesaistīti 2 un vairāki cilvēki savā starpā? 

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Visus iespējamos procesus, kas atbrīvo no papīra drukāšanas un parakstu vākšanas, procesi , kas atvieglo darbu attālināti, jo darbinieki to dara elektroniski saskaņošanas procesos, piemēram,  komandējuma izdevumu iesniegšanu elektroniski . Iespējams, ka ir lietas, ko citi jau dara elektroniski , bet mēs vēl pa vecam, varbūt kāds var padalīties?!

Accepted solution
Artūrs Ernštreits
VISMA

autors Artūrs Ernštreits

tieši šobrīd tiek strādāts pie šādām tēmām:

*) avansu izdevumu (komandējumu vai saimnieciskas darbības rezultātā) saskaņošana. Pēc tam sekos arī pašu komandējumu pieteikšanas procesa pārlikšana uz HoP (šobrīd risinājums ir pieejams vecajā web risinājumā)

*) saskaņošanas mehānisms, kas ļautu dokumentus apstiprināt paralēli (esošais saskaņošanas mehānisms ir secīgs). Pirmais plānotais pielietojums būtu organizācijas darbinieku iepazīšanās ar darba kartību, IT politiku vai citu organizācijai vai nodaļai saistošu informāciju,  kur nepieciešams darbinieka apliecinājums par iepazīšanos. Tālākā nākotnē redzam, ka šo pašu mehānismu varēs izmantot arī citu personāla lietvedības dokumentu parakstīšanai (nodrošinot parakstu ar eID vai smart ID), piemēram, rīkojumi, darba līgumi un vienošanās.

Kas Jūsu organizācijā šobrīd rada lielāko papīra plūsmu, ko varētu digitalizēt?

 

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Paldies. Šobrīd tad sekojam līdzi komandējumiem HOPā un gaidam arī darba laika tabeļu funkcionalitātes pārnešanu uz HOP. Lielu papīra apjomu mums sastāda inventāra norakstīšana materiālām vērtībām , kuras jānoraksta pēc derīguma termiņa beigām.

Accepted solution
Artūrs Ernštreits
VISMA

autors Artūrs Ernštreits

Inventāra norakstīšanai ir domāts HoP modulis PL un inventāra kustība. Bet jā, šobrīd inventāram nav redzams derīguma termiņš. Plānojam to tuvākajā laikā iestrādāt.

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Metarēķini, komandējumi, atvaļinājumi, dokumentu ielāde ar XML failu, Darba laika plānošanana/saskaņošana, avansa dokumenti, līgumi, iepirkumu  -  tas ir pagaidām, kas ātri ienāk prātā

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām