om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
Binnen onze organisatie werken collega’s met verschillende contracturen, zoals 36 uur, 32 uur of minder. Hierdoor komt het voor dat iemand volgens het rooster een halve dag werkt.
In het bezettingsoverzicht van leidinggevenden worden afwezigheden zoals ziekte of verlof goed weergegeven. Echter, wanneer een medewerker volgens het vaste rooster een halve dag werkt, wordt dit niet als afwijking getoond, maar als een volledige werkdag. Vooral bij grotere teams is het lastig om goed inzicht te krijgen in de daadwerkelijke bezetting.
Het zou daarom fijn zijn als ook reguliere halve dagen zichtbaar worden gemaakt in het bezettingsoverzicht.
U moet een geregistreerde gebruiker zijn om hier een opmerking toe te voegen. Als u al geregistreerd bent, moet u zich aanmelden. Als u zich nog niet hebt geregistreerd, moet u zich registreren en aanmelden.
Copyright 2022 Visma Community. All right reserved.