Mijn Communities
Help
Leony
CONTRIBUTOR **

Loonbeslagen

door Leony
Status: Nieuw

Is het wellicht een idee om het proces voor de loonbeslagen onder de loep te nemen?

Momenteel is dit  veel handmatig rekenwerk terwijl ik denk dat als het proces aan de achterkant word geautomatiseerd, het voor de gebruikers veel gemakkelijkere word.

Denk hierbij aan: Je vult de gevraagde gegevens van de beslaglegger handmatig in. (dit doe je naar aanleiding van de brief die je hebt ontvangen). Je neemt het totale schuldbedrag over vanuit de brief samen met de beslagvrije voet. Het systeem berekend dan maandelijks wat er ingehouden dient te worden én loopt automatisch af als de totale ingevoerde schuld is afgelost. Het zou geweldig zijn als er een extra optie toevoegen kan worden met de keuze of er ook beslag is gelegd op het vakantiegeld. In sommige gevallen is dit namelijk niet van toepassing.
Tevens zou er ook de mogelijkheid moeten zijn om het beslag als preferent of niet preferent te kunnen markeren. Én als laatste punt indien er een CAK premie inhouding is dat dit automatisch van het loonbeslag word afgehaald. Dan heb je wederom geen gedoe met handmatige berekeningen en/of  Excel bestanden die je moet bijhouden.

 

1 Opmerking
Miles Nuis
CHAMPION *
door Miles Nuis

Hi @Leony ,

 

Wat je nu beschrijft lijkt heel erg op de functionaliteit zoals die bestaat in de arbeidsvoorwaarde 'loonbeslag'. Gebruiken jullie deze?

 

Mvgr, Miles