Mijn Communities
Help
Petra van Rossum2
CONTRIBUTOR **

salarisdossier omwisselen met het personeelsdossier (volgorde)

door Petra van Rossum2
Status: Geaccepteerd

Wanneer je nu het medewerkersdossier opstart komen direct de salarissen van die persoon in beeld. Aangezien het in de persoonlijke omgeving staat van de manager kan het zo zijn dat manager het medewerkersdossier opent i.p.v. het personeelsdossier en dan is het wel heel vervelend dat dit de eerste gegevens zijn die dan op beeld komen. Vandaar dat wij het verzoek willen indienen om het salarisdossier te wisselen met het personeelsdossier.

 

PetravanRossum2_0-1713170250861.png

 

3 Opmerkingen
Cassandra van Ditshuizen
CONTRIBUTOR *
door Cassandra van Ditshuizen

Met oog op privacy zou dit inderdaad een wenselijke aanpassing zijn

door Patrick Kersbergen Youserve
Status changed to: Status: Realisatie waarschijnlijk

Je idee heeft de status "realisatie waarschijnlijk" gekregen, daarmee is het op de Roadmap geplaatst.

 

We zullen deze wens direct meenemen in het project " nieuwe Personeelsdossier ".

 

Wanneer meer bekend is over de verwachte realisatiedatum zullen wij een update geven.

door Patrick Kersbergen Youserve
Status changed to: Status: Geaccepteerd

@Petra van Rossum2  We zijn op dit moment druk bezig met de voorbereidingen voor het nieuwe Personeelsdossier. We zullen hiermee in de komende kwartalen druk aan werken.


Met het in gebruik nemen van ons eigen Salarisdossier zijn dit nu 2 aparte omgevingen. We nemen deze wens / aanpassing mee in het ontwerp van het nieuwe Personeelsdossier.