Etter at et tilbud er gitt, sendt og akseptert av kunde. Prosjektet er oppdatert med status i ordre skulle man gjerne ønske at det var mulig å sende en ordrebekreftelse til kunde.
I dag må man inn på tilbudet og endre tittel og legge til fritekst. Hadde vært grei med en funksjon hvor man kunne opprette en ordrebekreftelse basert på ett tilbud, knyttet til ett spesifikt prosjekt.
Det samme gjelder også behovet for å kunne ta ut en arbeidsordre basert på tilbud / ordrebekreftelse hvor priser ikke vises. I dag kan man velge å ikke vise priser basert på ett tilbud, men har egentlig behov for ulik informasjon til ulike brukergruppe og av den grunn har man behov for å holde disse dokumentene separert fra hverandre. I dag kan man i såfall kopiere tilbud, men det blir fort veldig uoversiktlig med mange tilbudsdokumenter.