atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Par Horizon pakalpojumu rēķinu apstrādi

autors laurabriviba (Atjaunots ‎20-04-2020 10:27 autors laurabriviba VISMA )

Saņemto pakalpojumu rēķinu apstrādē būtisku daļu laika aizņem rindiņu informācijas aizpilde: korekta pakalpojumu izvēle, rindu dalīšana sīkāk vai apvienošana, struktūrvienības, finansējumi, projekti un citas dimensijas, piezīmes, periodi u.tml.


Mēs vēlamies šo procesu padarīt vieglāku un ērtāku, tāpēc mums ir svarīgi uzzināt par jūsu pieredzi - cik daudz no kopējā rēķinu skaita ir tādi, kas tiek ievadīti precīzi ar tādām pat rindiņām un pakalpojumiem kā norādījis piegādātājs, un cik daudz rēķiniem rindu skaits un pakalpojumu dalījums atšķiras, lai nodrošinātu korektu tālāko uzskaiti uzņēmuma/iestādes iekšienē.

 

Lūdzu aizpildiet šo anketu, lai palīdzētu mums veiksmīgāk uzsākt šī procesa efekivizēšanu.

1 Komentārs
autors Raita Reine

Paldies, ka izteicāt savu viedokli par rēķinu apstrādi!

 

No atbildēm secinām, ka visbiežākie ir gadījumi, kur piegādātāja rēķina rindas sakrīt ar rindām uzskaitē (1:1). Savukārt, gadījumi, kur saņemtais rindu saturs atšķiras no rindām uzskaitē (n:n) ir mazāk, bet to apstrāde sagādā lielākas neērtības.

Domāsim, kā varam uzlabot programmas darbību abos scenārijos, lai, saņemot rēķinus elektroniskā formā, programma automātiski varētu interpretēt rindu saturu atbilstoši klienta uzskaites principiem.

 

Komentāros saskatījām arī jautājumus par situācijām, kur jau šobrīd programma piedāvā risinājumus. Apkoposim tos un tuvākajā laikā ievietosim atbildes un ieteikumus Community.