atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

RVS Horizon integrācija ar kases aparātiem un kases sistēmām

autors Raivis Bīskaps (Atjaunots ‎27-05-2019 12:53 autors Raivis Bīskaps VISMA )

Spēkā stājušies MK notiekumi Nr. 95 “Par nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektronisko ierīču un iekārtu tehniskajām prasībām”. Noteikumi paredz, ka turpmāk drīkst lietot tikai sertificētus kases aparātus, hibrīda kases sistēmas un kases sistēmas.

 

Izstāstīsim detalizētāk par iespējām integrēt VISMA Horizon ar sertificētiem kases aparātiem, hibrīda kases aparātiem un kases sistēmām, ņemot vērā trīs zemāk aprakstītos kases risinājumu veidus.

 

1. Pavadzīmju vai rēķinu apmaksa kasē - apmaksas saņemšana par iepriekš sagatavotiem realizācijas dokumentiem

 

Atbilstoši spēkā esošajiem noteikumiem, čeka drukāšanu nedrīkst veikt (iniciēt) sistēma, kas ir ārpus kases sistēmas.

 

Tas nozīmē, ka kases čeku drukāšana no Horizon sagatavotiem rēķiniem un pavadzīmēm, veidā, kā to darījām līdz šim, nebūs iespējama. Informācija par apmaksājamajām precēm vai pakalpojumiem kasē ir jāievada manuāli un attiecīgi arī Horizon manuāli jāfiksē apmaksas fakts.

 

Kopā ar CHD kases aparātu apkalpotāju šobrīd vērtējam tehniskas alternatīvas un, iespējams, septembrī būs pieejami risinājumi, kas atvieglotu manuālo darbību veikšanu.

 

2. Preču pārdošana - preču kataloga, cenu nosūtīšanu no Horizon uz kases aparātu un realizācijas datu ielasīšanu reizi dienā Horizon kases pavadzīmē

 

Šī funcija šobrīd tiek nodrošināta ar šādām sertificētām iekārtām:

 • Kases aparātiem - UVS (SENTO LAN-E FB 1);

 • Hibrīda kases aparātiem

  - UVS (HFB.V7.1 CAFE 1, HFB.V7.1 FASTFOOD 1, HFB.V7.1 TPPOS 1.0);
  - CHD (3050H, 3050UH) - Nomenklatūru skaits kases aparātā -līdz 5 000 PLU;
  -  CHD (5850H, 5880H) - Nomenklatūru skaits kases aparātā -līdz 10 000 PLU;
  - CHD (5850EH) - Nomenklatūru skaits kases aparātā -līdz 50 000 PLU

 • Kases sistēmām - CHD (CHD 8-tūkstošās vai 9-tūkstošās sērija) un UVS (FB.7.1 TPPOS,  FB.7.0 TPPOS 1, FB.7.1 POS FASTFOOD 1, FB.7.1 POS CAFE 1).

Tuvākajā laikā nav plānota saskarņu izstrāde ar citiem kases aparātiem, hibrīda kases aparātiem un kases sistēmām.

 

3. Ar uzskaites sistēmu reālaikā sinhronizēta preču pārdošana - preču kataloga, lojalitātes karšu, cenu un atlaižu matricas sinhronizācija ar Horizon reālā laikā, informācija par preču atlikumiem kases sistēmā, kā arī realizācijas dokumentu apmaksas iespējas

 

Šobrīd tiek veikta sertifikācija Strongpoint risinājumam, kas izmantos Horizon POS aplikāciju, nodrošinot preču kataloga, lojalitāšu karšu, cenu un atlaižu matricas sinhronizāciju ar Horizon, informāciju par preču atlikumiem, kā arī realizācijas dokumentu apmaksas iespējas.

 

Plānojam, ka sertifikācija tiks pabeigta līdz šī gada 1. augustam.

1 Komentārs
laurabriviba
VISMA
autors laurabriviba

Sertifikācija Strongpoint risinājumam pabeigta. Papildu informācija: https://community.visma.com/t5/Jaunumi/Kases-sistema-ar-Horizon-POS-aplikaciju-registreta-VID/ba-p/2...