Sistēmas pārvaldības un saskaņošanas uzlabojumi 600.versijā

autors Artūrs Ernštreits (Atjaunots ‎30-08-2022 13:51 autors Mija Zaļūksne VISMA )

Sistēmas pārvaldība

OpenID Connect atbalsts drošākam un ērtākam pieslēgumam

 

Tagad  Horizon atbalsta OpenID Connect (identitātes slānis virs OAuth 2.0 protokola), kas ir atvērts un drošs autentifikācijas protokols, ļaujot lietotājam autentificēties ar ārēju uzticamu identitātes nodrošinātāju, tādu, kā piemēram Google vai Microsoft.

 

Tas ļaus sev pieejamo un ikdienā lietoto autentifikācijas metodi izmantot, lai pieslēgtos arī Horizon. Piemērojot izvēlētajai autentifikācijas metodei vairāku faktoru autentifikāciju, var tikt paaugstināts Horizon piekļuves drošības līmenis

 

Uzzināt vairāk>> 

Saskaņošana

1. Rezolūciju vēsture dokumentos

 

Vairākos dokumentos pievienotas iespējas dokumentu izdrukās ielikt elektroniskos apliecinājumus, kas ir saskaņoto pieteikumu rezolūciju vēsture.

Papildināti šādi dokumenti (Dokuments / Pieteikums) :

  • Iekšējā kustība / PL iekšējā kustība
  • Likvidācija / PL norakstīšana 
  • Inventāra pārvietošana / Inventāra iekšējā kustība
  • Norakstīšanas PVZ / Inventāra norakstīšana
  • Norakstīšanaz PVZ / Krājumu norakstīšana
  • Avansa izdevuma dokuments / HOP Mani izdevumi
  • Avansa norēķins / HoP Mani izdevumi

2. Jauni objekti

 

Plašākām saskaņošanas scenāriju veidošanas iespējām, papildināti "Mani izdevumi" (Avansa norēķinu attaisnojamo izdevumu pieteikumu komplektu) saskaņošanas scenāriju filtros pieejamie objekti.

 

Visi 600. versijas jaunumi >>

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām