om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
Zoals jullie weten zijn we bezig met de overgang van PingID naar Visma Connect. In dit artikel heeft Sabine al uitgelegd wat deze verandering inhoudt. De volgende stap in deze overgang is dat ook de Youforce App vanaf 18 juni via Visma Connect werkt.
Vanaf 18 juni gebruiken we ook voor de Youforce App het nieuwe inloggen via Visma Connect. Dit betekent dat:
Je krijgt hierbij een informatiepagina/foutmelding te zien. Geen zorgen, dat hoort erbij. De app herkent op dat moment nog niet dat er via Visma Connect wordt ingelogd. Je lost dit eenvoudig op met de stappen hieronder.
Daarna kun je de app weer gebruiken zoals je gewend bent.
Heb je vragen of loopt iets niet zoals verwacht? Neem contact op met onze servicedesk en we zullen jullie zo snel mogelijk proberen te helpen.
Copyright 2019 Visma Community. All right reserved.