Mijn Communities
Help

Ondersteuning van andere document types (zoals .doc en .docx) in Verzuimtaken

door Marc Draaijers

Vorig jaar, zie ook dit artikel, werd het mogelijk om in de Verzuimtaken functionaliteit documenten te bekijken van het formaat PDF. Omdat we geconstateerd hebben dat nog zo'n 25% van onze klanten andere formaten in gebruik hebben zoals .doc en .docx en in een enkel geval ook .rtf hebben we besloten om deze formaten ook te ondersteunen. Vanaf nu toont de document viewer in de Verzuimtaken functionaliteit ook documenten met de volgende formaten:

  • Microsoft Word (.doc en .docx)
  • Rich Text Format (.rtf)
  • HTML (.htm en .html)
  • text bestanden (.txt)

Ons advies is nog steeds om gebruik te maken van het PDF formaat. Dit bestandstype wordt ook het snelst geladen in de document viewer. Soms komt het echter voor dat bijvoorbeeld de arbodienst via de SIVI documenten koppeling alleen maar .docx bestanden kan aanleveren. In dat geval zorgt deze ontwikkeling ervoor dat die documenten ook in de verzuimtaken functionaliteit getoond kunnen worden en de gebruiker niet via een omweg in Verzuim Management het bestand hoeft te downloaden.

 

Wellicht heb je Verzuimtaken nog niet in gebruik. Bijvoorbeeld omdat jouw arbodienst .docx bestanden aanlevert. Dit is een mooi moment om Verzuimtaken in gebruik te nemen. Zie voor meer info dit artikel