for å automatisk få tildelt relevante områder i Mine områder.
for å automatisk få tildelt relevante områder i Mine områder.
Det er flere som har ventet på vår nye filter visning for Personsaker - og vi ønsker nå å release de endringer vi har gjort så langt. Det er fortsatt noen justeringer som gjøres.
Det er gjort endringer inne på “Tilpass visning”, der vi har flyttet flere av valgene ut i egen filter visning presentert over personsak listen.
I dette filteret har vi også lagt til flere filtermuligheter utenom de som var der tidligere. Dette er ønsker meldt inn fra dere kunder.
Filtervisningen vil inneholde følgende valg:
Inne på "Tilpass visning" kan du nå velge om du vil aktivere / deaktivere visning av Samlemapper i listen.
Her er en presentasjon av hvordan dette vil se ut ved release. Jeg vil varsle på Hjem side og her når vi aktiviserer endringen. Også supportpanel vil bli oppdatert med beskrivelse.
Filter
Tilpass visning
Copyright © 2023 Visma.com. All rights reserved.