ValueFramen koulutuswebinaarit käynnistyvät jälleen helmikuussa. Nyt mukana on myös aloittaville ValueFramen käyttäjille soveltuvia yleiswebinaareja, joissa esitetään ValueFramen peruskäyttötoiminnallisuuksia tarkemmin. Myös yksittäisiin ominaisuuksiin ja yrityksen eri rooleille soveltuvia syventäviä webinaareja järjestetään kevään aikana. Ilmoittaudu mukaan ja jaa ilmoittautumislinkit myös työkavereillesi! Toimitamme jokaisesta webinaarista nauhoitteen kaikille ilmoittautuneille.
to 4.6.2020
ValueFrame koulutuswebinaari tilitoimistoille - Toimeksiannot, asiakkuudet ja asiakkuusluokittelut
Asiantuntijamme Raila Kotajärvi ja Mirella Melander jakavat tilitoimistojen parhaita käytäntöjä. Webinaarissa käsitellään toimeksiantojen, asiakkuuksien ja asiakkaasluokittelujen toiminnallisuudet ja parhaat vinkit niiden hyödyntämiseen.
ti 9.6. klo 10
ValueFrame koulutuswebinaari - Raportointi
Asiantuntijamme Milla Vainio jakaa parhaat käytännöt ValueFramen raportointiominaisuuksien hyödyntämiseen.
to 11.6. 2020 klo 13
ValueFrame koulutuswebinaari projektipäälliköille - Projektinhallinnan edistyneet toiminnallisuudet
Asiantuntijamme Minna Hackman kertoo vinkit ValueFramen projektinhallinnan perusteelliseen hallintaan. Webinaari soveltuu projektipäälliköille ja projektinhallinnan perustoiminnallisuudet tunteville käyttäjille, sekä muistinvirkistykseksi myös pidempään ValueFramea käyttäneille.
Visma Solutions Oy
Valtakatu 51
53100 Lappeenranta
Copyright © 2019 Visma.com. All rights reserved.