Apstiprināšanas uzdevumu anulēšana un dzēšana

18-06-2019 07:51
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 551 Skatījumi

Sākot ar 540. versiju, mainīti nosacījumi, kādiem lietotājam ir atļauts anulēt vai dzēst apstiprināšanas uzdevumus (attiecīgi, saraksta darbības “Anulēt” un “Dzēst”).

 

Turpmāk sistēma vairs nekontrolēs lietotāja iesaistīšanos dokumenta saskaņošanas procesā (vai persona ir Maršrutētājs, uzdevuma Autors, Saskaņotājs, Aizvietotājs utt.).

 

Jebkurš lietotājs, kuram piešķirti atbilstoši tiesību punkti, var veikt uzdevumu anulēšanu vai dzēšanu!

 

Atgādinām! Saskaņošanas procesā tiek veikta secīga apstiprināšanas uzdevumu izveide un izpilde. Vienam saskaņojamam dokumentam visi apstiprināšanas uzdevumi ir savstarpēji saistīti: katra nākamā uzdevuma izveide un apstrāde ir atkarīga no iepriekšējā uzdevuma apstrādes statusa. Tāpēc sistēmā ir vairāki ierobežojumi uz apstiprināšanas uzdevumu anulēšanu un dzēšanu: neskatoties uz lietotāja tiesībām, šīs darbības ir pieejamas tikai tad, kad to izpilde neietekmēs jau  izpildītus uzdevumus un visa procesa datu veselumu.

 

dzest.PNG

 

Tiesību punkts  "Dokumenti - Apstiprināšanas uzdevumi - Anulēt/Atcelt anulēšanu" nepieciešams šādām darbībām:

 • Apstiprināšanas uzdevumu sarakstu (Dokumenti - Saskaņošana) Darbība "Anulēt".
 • Apstiprināšanas uzdevumu sarakstu (Dokumenti - Saskaņošana) Darbība "Atcelt anulēšanu".
 • Saskaņojamo dokumentu sarakstu Darbība "Piesaistīt / nomainīt aprites scenāriju" (nomainot scenāriju, sistēma var prasīt anulēt aktīvus uzdevumus no iepriekšējā scenārija).
 • Pieteikuma statusa manuāla maiņa, ja šis dokuments ir Saskaņošanā (attiecas tikai uz Personāla pieteikumiem!) - sīkāk sk. Pieteikuma statusa nomaiņas kontrole  

 

Tiesību punkts  "Dokumenti - Apstiprināšanas uzdevumi - Anulēt/Atcelt anulēšanu" vairs nav nepieciešams, lai veiktu šādas darbības:

 • Apstiprināšanas uzdevumu sarakstu (Dokumenti - Saskaņošana) Darbība "Pāradresēt";
 • Apstiprināšanas uzdevumu sarakstu (Dokumenti - Saskaņošana) Darbība "Atgriezt";
 • Apstiprināšanas uzdevumu sarakstu (Dokumenti - Saskaņošana) Darbība "Nosūtīt atpakaļ".

 

Tiesību punkts  "Dokumenti - Apstiprināšanas uzdevumi - Dzēst" dod iespēju fiziski dzēst apstiprināšanas uzdevumu šādos gadījumos:

 • Ja tas ir pirmais izveidotais uzdevums pēc maršrutēšanas (pēc saskaņošanas scenārija piesaistīšanas dokumentam) un uzdevums ir statusā Aktīvs.
 • Ja tas ir pēdējais izveidotais uzdevums statusā Aktīvs (pēc šī uzdevuma vairs netika veidoti citi uzdevumi, pat ja to statuss ir Anulēts).

Svarīgi! Likvidēts tiesību punkts “Dokumenti - Apstiprināšanas uzdevumi - Dzēst visus uzdevumus". Saskaņā ar 540. versijā veiktām izmaiņām šis tiesību punkts tagad pilnībā dublē tiesību punktu “Dokumenti - Apstiprināšanas uzdevumi - Dzēst", tāpēc tas zaudējis savu aktualitāti.

Izceltā tēma

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām