atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Atkārtoti atvērt atskaiti - tagad arī Horizon ir poga ''BACK''

09-10-2019 11:22
  • 1 Atbildes
  • 4 vērtējumi
  • 670 Skatījumi

Sākot ar 540.versiju Horizon ir iespēja atkārtoti atvērt atskaiti.

 

Līdz šim, lai atkārtoti atvērtu atskaiti, piemēram, kontu apgrozījumu vai Nomenklatūru kustību un varētu nomainīt atskaites atlases periodu, klientu vai Noliktavu, atskaite bija jāver ciet un atkārtoti jāiet garais ceļš līdz atskaites atlases parametru logu aizpildei. Šobrīd ir iespēja no tās pašas - jau atvērtās atskaites - izsaukt parametru nomaiņas logu, un, piemēram, atvērt atskaiti jau par citu periodu vai par citu noliktavu.

 

Ar šo risinājumu mēs esam tuvinājuši Horizon klientu gaidītajai funkcijai - poga "BACK".

 

Kā strādā risinājums?

 

Atverot atskaiti, piemēram, kontu apgrozījumu pa klientiem, un, saprotot, ka notikusi kļūda datuma izvēlē, atskaite nav jāver ciet, bet gan jānospiež rīkjoslā esošā poga ar apzīmējumu <Atkārtoti atvērt>.

 

Atskaites - Virsgrāmata - Kontu apgrozījums pa klientiem

 

Atkartoti_atvert_1.png

 

Tādējādi tiek dota iespēja nomainīt datumu, kontu vai kādu citu no kritērijiem, kas tika izvēlēts atverot pirmreizējo atskaiti.

 

Svarīgi! Izmantojot šo opciju ir jāatceras, ka iepriekš atvērtā atskaite tiks automātiski aizvērta, lai tādējādi dienas laikā neveidotos liekas atvērtas atskaites.

 

Svarīgi! Ja ir vēlēšanās vienlaicīgi tomēr turēt atvērtas divas vai vairāk atskaites, un, vienlaicīgi varēt tajās mainīt atlases kritērijus, tad jāatceras turēt nospiestu taustiņu Shift uz klaviatūras brīdī, kad tiek nospiesta poga <Atkārtoti atvērt>.

 

Sīkāk par šo varat uzzināt, lasot 540. versijas aprakstu.

 

Būsim pateicīgi, ja komentāros pievienosiet savu viedokli un vērtējumu vai tas Jums palīdzēs ikdienā ērtāk un efektīvāk strādāt ar Horizon.

Komentāri
Rovena_Arise
CONTRIBUTOR ***
autors Rovena_Arise

Ilgi gaidīts. Noteikti paātrinās darbu. Un galvenais - nekutinās nervu galus ... Ļoti laimīgs

Izceltā tēma