HoP Personāls +

14-07-2022 12:48 (Atjaunots 01-08-2022)
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 683 Skatījumi

HoP Personāls + ir personāla moduļa papildinājums, kas ļauj pilnībā digitalizēt un minimizēt manuālu datu ievadi personāla lietvedības procesos, nodrošinot rīkojumu un vienošanos pieteikšanu, saskaņošanu un, pēc nepieciešamības, parakstīšanu ar drošu elektronisku parakstu.

 

Modulis ietver šādās galvenās iespējas:

 

1. Rīkojumu un vienošanās izveide un saskaņošana

Lietotne mani darbinieki ir papildināta sar sadaļu rīkojumi un vienošanās, kas ļauj lietotājiem ar lomu "Vadītājs" vai "Papildus" izveidot un saskaņot rīkojumus, ja klientam ir rīkojumu modulis. Lietotājam ir iespēja izveidot un saskaņot rīkojumus un vienošanās, kuri ir konfigurēti Horizon. Rīkojumu un vienošanās saskaņošana notiek pēc definētā saskaņošanas scenārija Horizon. 

 

ArtrsErntreits_0-1656947115405.png

 

Rīkojumu un vienošanās apstiprināšanas uzdevumi parādās arī kopējā uzdevumu sarakstā

 

2. Dokumentu iepazīstināšanu ar lielu darbinieku skaitu

Vairāk informācijas par iespējām https://community.visma.com/t5/Zinasanu-baze/Kas-ir-lietotne-quot-Esmu-iepazinies-quot-Kada-konfigur...

 

3. Drošs elektroniskais paraksts

Lietotājiem ar elektroniskā paraksta moduli ir iespējams izveidot un parakstīt dokumentus ar drošu elektronisku parakstu lietotnēs "Esmu iepazinies" un "Mani darbinieki" sadaļā Rīkojumi un vienošanās. Parakstot dokumentu, lietotājs tiek novirzīts uz parakstīšanas platformu, kurā ir redzama papildus informācija par parakstāmo dokumentu. 

 

ArtrsErntreits_1-1656947308889.png

 

ArtrsErntreits_2-1656947308847.png

 

Lai izmantotu parakstīšanu lietotnēs "Esmu iepazinies", veidojot notikumu ir jāatzīmē, ka tas būs elektroniski parakstāms. Šādā gadījumā notikumam pievienotais dokuments visiem notikuma adresātiem būs  jāparaksta ar drošu elektronisku parakstu

 

ArtrsErntreits_3-1656947459715.png

 

Lai izmantotu parakstīšanu lietotnēs "Mani darbinieki" sadaļā Rīkojumi un vienošanās, Horizon saskaņošanās scenārijos ir jābūt norādītam, kuros etapos ir nepieciešams drošs elektronisks paraksts.

 

Papildus informāciju par HoP Personāls + ieviešanu meklējiet šeit:

https://www.visma.lv/hop/hop-personals-plus/

 

 

Izceltā tēma

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām