Atvaļinājumu rezerves fondi

16-01-2018 17:08 (Atjaunots 20-06-2023)
  • 11 Atbildes
  • 1 vērtējumi
  • 12925 Skatījumi

Atvaļinājuma rezerves fondu funkcionalitātes apraksts (sākot no 525. versijas) pieejams klāt pievienotā pielikumā.

Komentāri
Gunta Germane
CHAMPION **
autors Gunta Germane

Labdien.

Radās jautājums Vai jaunos atvaļinājuma rezerves fondus var izmantot ( 510 versija 20 laidiens. ) .Jeb vēl pagaidīt. 

autors Anita Barbane

Labdien, @Gunta Germane!

 

Var sākt izmantot arī 510.versijā, bet 515. un 520.versijās ir veikti daudzi uzlabojumi un jaunas izstrādes (520.v.), lai atvaļinājuma rezerves fondus izmantotu pilnvērtīgi un korekti.

Ieteikums - var sākt lietot 510.versijā ikgadējam atvaļinājumam tiem, kam tiesiskās attiecības ir aktīvas laika posmā, kad jau tiek strādāts ar Horizon, t.i., sistēmā ir fiksētas visas prombūtnes, kas izlieto ikgadējā atvaļinājuma uzkrājumu.

Ja nepieciešams vadīt sākuma atlikumus vai papildatvaļinājumus par bērniem, tad ieteiktu tam uzlikt 520.versiju, kas jau pieejama no jūnija.

 

Lai izdodas!

Elīna Z
CONTRIBUTOR ***
autors Elīna Z

Labdien, 

Man jautājums, kad esmu veikusi visas nepieciešamās darbības Janajiem atvaļinājumu rezerves fondiem, tad lai aprēķinātu atvaļinājuma uzkrājumus man jāiet uz: Dokumenti -> Algas -> Aprēķina dokumenti -> Atvaļinājuma rezerves?

Man ir piesaistīti jaunie fondi darbiniekiem.

Baiba61
CONTRIBUTOR *
autors Baiba61

Labdien!

Jautājums: veidojot Jauno atvaļinājumu rezerves fondu darbiniekam radās kļūda atvaļinājuma periodā pie izlietojuma. Rīkojumā prombūtne  ikgadējam atvaļinājumam ir par periodu no 14.09.2017. līdz 13.09.2018., bet pie izlietojuma parādās darba periods par 14.09.2018. līdz 13.09.2019.  Nevaru atrast, kur ir kļūda?! Faktiskais ikgadējā atvaļinājuma atlikums par periodu 14.09.2017.-13.09.2018. ir 9 kalendārās dienas (5 apmaksājamās). Bez Automātiskā aprēķina izmēģināju arī ar Sākuma atlikumu, bet nesanāk. Sakiet lūdzu: Kā un vai vispār var izlabot kļūdu periodā? Kā man rīkoties?

autors Anita Barbane

@Baiba61  vai rīkojumā prombūtnei  periods no 14.09.2017. līdz 13.09.2018 ievadīts manuāli vai programma to aizpildīja?

Baiba61
CONTRIBUTOR *
autors Baiba61

Vispār darbiniekam ikgadējo atvaļināju veidoja Automātiski, bet konkrētajā gadījumā es ielaboju rīkojumā pareizo 2017/2018 periodu, kaut gad sākotnēji tas rīkojumā parādījās kā 2018/2019 periods.

Baiba61
CONTRIBUTOR *
autors Baiba61

Varbūt man izveidot darbinieka ARF manuāli, to es neizmēģināju? 

autors Anita Barbane

Nezinot sākotnējo informāciju par darbinieku, varu ieteikt tikai vispārēji - par 2017/18 gada periodu ARFD izveidot manuālu ierakstu, bet, sākot ar 2018/19 periodu, automātiski. Tā kā prombūtnes dokumentā periods labots manuāli, vajag pievērst uzmanību vai izlietojums būs paņemts korekti. 

Baiba61
CONTRIBUTOR *
autors Baiba61

Liels paldies!

Ar manuālo viss sanāca! Kā man tas neienāca prātā ātrāk!?

Piksis
CONTRIBUTOR **
autors Piksis

Ja ir runa par atvaļinājumiem pedagogiem. Kļūdas pēc tika iesākts kā parastais 20 dienu atvaļinājums. Kā tagad to var izlabot? Pie fondiem neredzu iespēju pāriet no 20 dienu atvaļinājumiem uz 40 dienu atvaļinājumiem.

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *
autors Ieva Juraševska

@Piksis - Jādzēš ārā ievadītais 20 dienu atvaļinājuma uzkrājums un jāpievieno darbiniekam korektais - 40 dienu atvaļinājuma uzkrājums (arī tajā gadījumā, ja tas nozīmē to paveikt ar atpakaļejošu datumu). 🙂 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām