atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Jauns tiesību punkts WEB lietotāja kartītei (525. versija)

03-09-2018 14:41 (Atjaunots 03-09-2018)
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 321 Skatījumi

Pievienots jauns tiesību punkts “WEB lietotāji → Piesaistīt Personas kartīti”, kas nosaka, vai manuāli aizpildot tabulu Objekti (WEB lietotāja kartītes ievadformas apakšājā daļā) ir iespējams piesaistīt šim lietotājam Personas kartīti.

 

l1.PNG

 

Jaunais tiesību punkts attiecas uz darbībām web lietotāju sarakstā (Sistēma → Administrēt → WEB lietotāji), kad lietotājs manuāli veido vai labo WEB lietotāja kartīti.

 

Tas nozīmē - ja WEB lietotāja lietotāja kartīti veido vai labo (slēdzot tiesiskās attiecības), no saraksta Personas kartītes šis tiesību punkts netiek analizēts.

 

Ja tiesību punkts “Piesaistīt Personas kartīti“ ir piešķirts, viss strādās tāpat kā līdz šim: tabulas Objekti laukā "Veids" var izvēlēties “Persona” un laukā "Kods" attiecīgo ierakstu no saraksta “Personu saraksts” (pamatveids "Persona" vai "Personas kartīte").

 

l2.PNG

 

Ja tiesību punkts “Piesaistīt Personas kartīti” nav piešķirts, tabulas "Objekti" laukā "Veids" nav opcijas "Persona”. Ja lietotāja kartīte atvērta uz labošanu un tajā jau ir viena vai vairākas rindas ar veidu “Persona”, šīs rindas ir ReadOnly.

 

Svarīgi! Versijas nomaiņas laikā visām lomām, kurās uz versijas nomaiņas brīdi bija  aktivizēts tiesību punkts “WEB lietotāji → Labot”, automātiski tiks aktivizēts arī  tiesību punkts “WEB lietotāji → Piesaistīt Personas kartīti”.

Dalībnieki
Izceltā tēma