Kā aprakstīt automatizēto darbu un ieslēgt regulāru izpildi?

15-12-2021 12:41 (Atjaunots 07-12-2021)
  • 4 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 668 Skatījumi

Dažādiem sistēmas uzdevumiem ir iespejams izveidot automatizētos darbus, lai darbība ar noteiktu regularitāti izpildītos automātiski. Šādās situācijās ir nepieciešams aprakstīt automatizēto darbu.

 

Sistēma - Uzstādījumi - Automatizēties darbi

 

To kādu darbību veiks šis automatizētais darbs nosaka izpildāmā objekta klase. Laukā Horizon serveris jānorāda FTG darbu serveris, kas izpildīs darbu. Atzīme Aktīvs nosaka vai automatizētais darbs tiek nodots uz izpildi vai nē.

 

IlgaAndersone_0-1638446000013.png

 

Lapaspusē Palaišanas uzstādījumi iespējams aprakstīt automaitzētā darba regularitāti, piemēram, automatizēto darbu nepieciešams izpildīt katru darba dienu 7:00 no rīta. Šādai konfigurācijai laukā sākt norāda šodienu un laiku 7:00. Sadaļā atkārtot izvēlas radiopogu sākuma laikā un pie radiopogas nedēļas dienas atzīmē darbadienas.

 

IlgaAndersone_0-1638452777940.png

 

 

Ja vēlaties automatizēto darbu atkārtot katra mēneša pirmajā datumā, sadaļā dienās izvēlaties radiopogu mēneša dienā un norādāt 1. dienu. Šāda konfigurācija nodrošinās, ka katra mēneša 1. datumā nostrādās automatizētais darbs.

 

IlgaAndersone_1-1638453018270.png

 

Lapaspusē Objekta konfigurācija norādāmā informācija ir atkarīga no izpildāmā objekta klases.

 

Automatizēto darbu grupas

Dažkārt vairākus automatizētos darbus nepieciešams palaist vienkopus. Šādos gadījumos automatizēto darbu sarakstā nepieciešams veidot jaunu automatizēto darbu grupu. Lapaspusē Palaišas uzstādījumi jāapraksta darba regularitāte. Lapaspusē Automatizētie darbi jāapraksta darbi, norādot to izpildes secību un palaišanas nosacījumus:

  • palaist vienmēr;
  • tikai tad, ja iepriekšējam darbam nav bijušas kļūdas;
  • tikai tad, ja iepriekšējam darbam nav bijušas kļūdas un brīdinājumi.

 

Izpildes notikumi

Automatizēto darbu izpildes notikumu iespējams apskatīt sarakstā Darbības - Izpildes notikumi. Šeit redzama viena rindiņa katrai automatizētā darba izpildei. Ja nepieciešams apskatīt sīkāku informāciju par darba izpildi, tad, nostājoties uz vēlamās izpildes notikuma, jāatver Darbības - Izpildes notikuma detalizācija.

 

IlgaAndersone_0-1638858433354.png

 

 

Komentāri
Jarinovska
CONTRIBUTOR **
autors Jarinovska

Sveiki!

Sakiet lūdzu - vai automatizētajos darbos ir iespējams uzstādīt pavadzīmju ģenerēšanu?

autors Ilga Andersone

@Jarinovska Kuru pavadzīmju ģenerēšanu jūs domājāt? No kādiem dokumentiem?

Jarinovska
CONTRIBUTOR **
autors Jarinovska

Dokumenti - Noliktava - pavadzīmju saraksts - + jauna pavadzīme

Jarinovska_0-1685017839822.png

 

autors Ilga Andersone

@Jarinovska Ko šeit domājat ar ģenerēšana? Automatizētais darbs nozīmē, ka sistēmai jāzina no kādiem datiem veidot pavadzīmi.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām