atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Kā izveidot jūsu organizācijai atbilstošu struktūru?

22-01-2018 10:16 (Atjaunots 22-01-2018)
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 377 Skatījumi

Visma EasyCruit nodrošina iespēju uzstādīt Jūsu organizācijai atbilstošu struktūru. Katrai Visma EasyCruit definētajai nodaļai Jūs varat norādīt tai atbilstošo logo un bildi. Tas sniedz iespēju starptautiskā organizācijai uzturēt vienā sistēmā vairākus pakārtotos uzņēmumus ar atšķirīgu vizuālo identitāti un zīmolu.

 

brand_images_vacancy.png

Organizācijas struktūra dod iespēju uzturēt sistēmā vairākus zīmolus un veidot vakances atbilstoši katram no tiem. Dotajā piemērā visas vakances izmanto logo, kas norādīts virsstruktūrā, savukārt katrai nodaļai ir norādīta savs attēls. 

 

Vakances izveides laikā Jūs piesaistāt vakanci konkrētai organizācijas struktūrvienībai. Sistēma automātiski izmanto šajā struktūrvienībā pievienoto logo un attēlu vakances attēlošanai.

 

Viena no Visma EasyCruit svarīgākajām funkcijām ir informācijas mantošana. Mantošanas nosacījumi veidoti tā, ka primāri tiek pārbaudīts, vai nepieciešami dati ir pievienoti konkrētajai struktūrvienībai. Gadījumā, ja kādi no datiem struktūrvienībai nav norādīti (pimēram: privātuma politika, mājaslapas adrese, logo vai bilde u.tml.), dati tiek ņemti no augstāk stāvošas struktūrvienības. Ja arī augstāk stāvošai struktūrvienībai informācija nav norādīta, dati tiek meklēti struktūvienībā virs tās, nonākot līdz organizācijas virsstruktūrai. 

 

Organizācijas struktūrvienības ir Visma EasyCruit centrālais elements. Liela daļa no sistēmā reģistrētajiem datiem ir piesaistīti organizācijas struktūrai - vakances, kandidāti, vakanču un pieteikumu anketas.

 

Pirms organizācijas struktūru veidot sistēmā, iesakām formulēt skaidru redzējumu par to, kāda organizācijas struktūra vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām, tikai pēc tam šo struktūru iestatot Visma EasyCruit.

 

Sistēmā nav ierobežojumu organizācijas struktūras izveides plašumam un dziļumam. Jūs varat definēt tik daudz struktūrvienību un to apakšstruktūru, cik Jums nepieciešams, kā arī jebkurā laikā tās pārvietot vai dzēst.

 

Lai mainītu Visma EasyCruit definēto organizācijas struktūru, dodieties uz sadaļu “Iestatījumi” un izvēlieties ikonu “Nodaļas”. Pēc konkrētās struktūrvienības izvēles, nospiežot uz struktūrvienības nosaukuma, Jums tiks atvērta struktūrvienības informācija. Lai veiktu nepieciešamās izmaiņas, katras sadaļas apakšā pieejama poga "Rediģēt" - nospiediet to. Pēc nepieciešamo izmaiņu veikšanas, saglabājiet tās, nospiežot pogu “Saglabāt”.

 

Detalizētāka informācija pieejama ŠEIT (angļu valodā).

 

Piemērs 1

 

Šajā piemērā attēlota nelielas organizācijas struktūra ar nelielu nodaļu skaitu. Katrai no struktūrvienībām var norādīt savu attēlu, kas raksturo nodaļas darbu vislabāk, un tas tiks izmantots atbilstošās nodaļas vakances izskatā.

 

struktura-1.png

 

Piemērs 2

 

Šajā piemērā parādīta organizācijas struktūra uzņēmumam, kas darbojas vairākās valstīs. Atbilstoši šai struktūrai, kur nodaļas un apakšnodaļas sakārtotas pa valstīm, Jūs varat viegli un ērti pievienot vajadzīgos lietotājus konkrētajām nodaļām. Organizācijas struktūra Jums ļauj arī ātri iegūt pārskatu par katrā valstī, struktūrvienībā un tās apakštruktūrvienībās publicēto vakanču skaitu, pieteikumiem un atlases gaitu. 

 

struktura-2.png

 

Piemērs 3

 

Šajā piemērā apskatīta organizācija, kurai ir vairākas vizuālās identitātes / zīmoli. Katram zīmolam ir izveidota sava nodaļa, zem kuras ir uzskaitīti vairāki šī zīmola veikali. Lai nodrošinātu, ka vakance tiek attēlota atbilstoši noteiktā zīmola nosacījumiem, virsstruktūrai tiek pievienota nepieciešamā informācija, kas tālāk tiek mantota katram veikalam.

 

struktura-3.png

Dalībnieki