atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Kā maksājuma uzdevumā mainīt automātisko pamatojuma tekstu?

04-04-2018 08:07 (Atjaunots 27-06-2018)
  • 2 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 747 Skatījumi

Maksājumu uzdevumos ir iespējams mainīt automātisko pamatojuma tekstu, kas noklusēti tiek veidots no dokumentu piesaistēm.

 

Lai to izdarītu, vispirms ir jāizveido Pamatojuma definīcija, to dara sarakstā Sistēma - Uzstādījumi - Pamatojumu definīcijasPamatojuma definīcijā var ievietot dažādus laukus no piesaistāmajiem dokumentiem, definēt to formātu un norādīt šo lauku atdalītāju. Lauku atrašanās vietu var mainīt ar zilajām bultām ievadloga sānos.

 

comm1.jpg

 comm2.jpg

 

Pēc tam, kad vēlamā pamatojuma definīcija ir izveidota, tā ir jāpiesaista vajadzīgajiem dokumentu tipiem, ko veic sarakstā Sistēma - Uzstādījumi - Dokumentu tipi.

 

Maksājuma uzdevuma dokumenta tipa lauku atribūtos jāpievieno lauks Pamatojums, kuram ģeneratorā norāda iepriekš izveidoto pamatojuma definīciju. Vērtību pievieno un dokumenta tipu saglabā.

 

comm3.jpg

 

Rezultātā, veidojot maksājumus un piesaistot dokumentus, sistēma automātiski aizpildīs pamatojumu. Ja gadījumā piesaistes tiek mainītas, tad pamatojumu var pārģenerēt manuāli ar dzelteno zibens pogu ievadloga sānos.

 

comm4.jpg

 

 

Komentāri
Gunta Germane
CHAMPION *
autors Gunta Germane

Labdien

jautājums sekojošs :

Kās jāpamaina uzstādījumos lai piesaistot dokumentus saglabātos sākotnējais pamatojums. 

Situācijas apraksts:

Bankas ienākošos ( un ja maksājuma dokumentus sākotnēji veido bankā nevis Horizonā) arī izejošos dokumentus ienes Horizon sistēmā no internetbankas automātiski. Kā saku buferī ( sadaļa ienestie dokumenti ) redz bankas dokumenta oriģinālo tekstu . Brīdī kad tiek ģenerēts Horizon sistēmā bankas  maksājuma dokuments ( vienlaicīgi veicot automātiskās dokumentu sasaistes ) nomainās pamatojuma saturs. Ja kaut kur ir bijusi neprecizitāte  vairs nav redzams bankas dokumenta oriģinālais saturs. 

Kurā vietā jāieliek  vai jānoņem ( kā saku viena galočka) lai saglabātos maksājuma uzdevuma pamatojuma teksts kāds tas ir sākotnēji. ????

 

 

autors Ģirts Juraševskis

Jāizveido jauna pamatojuma definīcija, kurā norāda tipu "Iepriekšējais pamatojums" un piesaista šo ienākošā MU dokumenta tipam.nemaina_pamatojumu.jpg

 

 

 

Izceltā tēma