atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Kā norādīt, lai pamatlīdzekļu kartītē obligāti aizpildāmie lauki ir dzeltenā (vai citā) krāsā?

10-01-2018 14:44 (Atjaunots 26-06-2018)
  • 0 Atbildes
  • 1 vērtējumi
  • 421 Skatījumi

 Dzeltenā krāsā aizpildās tie lauki, kas sistēmā dokumentu tipam piesaistīti kā obligāti aizpildāmi. Ja iestādei ir vēlme vizualizēt, ka kāds no laukiem ir obligāti aizpildāms, dokumentu tipam attiecīgais lauks jāatzīmē kā obligāti aizpildāms.

 

Dokumenta tipu obligāto lauku norādīšana: Sistēma – Uzstādījumi – Dokumentu tipi.

 

Kolonnā <Nosaukums> tiek atrasts konkrētā dokumenta tipa nosaukums (piemēram, Pamatlīdzekļa nosaukums, Nemateriālais ieguldījums u.c.). Dokumenta tipa nosaukumu var skatīt, kartītes loga augšdaļā.

 

dzel11.png

 

Dokumentu tips tiek atvērts labošanas režīmā. Lappusē <Lauku atribūti> lejupkrītošajā sarakstā <Pievienot jaunu vērtību> tiek atrasts lauks, kuram nepieciešams pievienot obligātuma pazīmi. 

 

dzel2.png

 

Laukam tiek atzīmēta pazīme <Nedrīkst būt tukšs> un tiek lauks tiek pievienots esošajiem lauku atribūtiem.

 

dzel33.png

 

Pēc lauka pievienošanas, dokumentu tips tiek saglabāts un no šī brīža izvēlētais lauks kartītē uzrādīsies obligātumā krāsā un attiecīgi kartītes saglabāšana bez lauka aizpildes nebūs iespējama.

 

! Jāņem vērā, ka kartītēm, kas atrodas statusos “Saņemts” vai “Ekspluatācijā” ir dažādas sistēmas prasības par obligāti aizpildāmajiem laukiem. Ja tiek pievienots kāds lauks dokumenta tipam kā obligāts, to vienmēr pirms kartītes saglabāšanas vajadzēs aizpildīt kā obligātu neatkarīgi no tā, kāds statuss kartītei tiek piešķirts pie tās iegādes. 

Dalībnieki
Izceltā tēma