atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Kā pievienot amatu kategorijas?

22-01-2018 10:22 (Atjaunots 22-01-2018)
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 382 Skatījumi

Pēc noklusējuma iespējams norādīt, kur Jūsu vakance atrodas ģeogrāfiski. Tas sniedz iespēju kandidātam meklēt interesējošās vakances noteiktā reģionā, kā arī uzstādīt automātisko Darba aģentu, kas ziņo par jaunām vakancēm šajā reģionā.

 

Izmantojot kategorijas, Jūs varēsiet pievienot sektoru, darba līmeni un amata veidu. Pēc šīs informācijas ievadīšanas, kandidāti pēc šiem kritērijiem varēs meklēt vakances. Šīs kategorijas kandidāts var izmantot arī, lai uzstādītu automātisku vakanču jaunumu saņemšanu.

 

Kandidāts var izvēlēties atzīmēt tikai sevi interesējošo kategoriju - piemēram “Sektors”, neizvēloties citus. Neizvēlētās kategorijas netiks iekļautas meklēšanas vai automātiskā Darba aģenta atlases kritērijos.

 

3_organization_information (1).png

Konkrētajā piemērā kandidāts var meklēt vakanci pēc tās ģeogrāfiskās atrašanās vietas un/vai amata veida.

Lai mainītu Visma EasyCruit pieejamās kategorijas, dodieties uz sadaļu “Iestatījumi” un izvēlieties ikonu “Darba aģenta kategorijas”. Tālāk izvēlieties, kuru no kategoriju sadaļām Jūs vēlaties mainīt/papildināt. Lai pievienotu jaunu kategoriju, izvēlieties pogu “Pievienot jaunu kategoriju”. Pēc kategorijas nosaukumu ievades visās valodās, kurās pieejams Jūsu Karjeras centrs, apstipriniet ievadi nospiežot pogu “Pievienot”.

 

Vaidojot jaunas kategorijas iesakām neveidot pārāk dziļu detalizāciju. Piemēram, nav ieteicams veidot tādas kategorijas kā “Klientu atiecību vadītājs”, “Lielo klientu vadītājs” un “Mazo klientu vadītājs”. Veidojot pārāk detalizētu kategoriju sarakstu, pastāv risks, ka vēlamais kandidāts nesaņems sevi interesējošo darba aģenta paziņojumu par vakanci, kā arī karjeras centrā kandidātam būs grūti izvēlēties īsto kategoriju.

 

Tā vietā ieteicams līdzīgās kategorijas apvienot vienā, piemēram, dažādās pārdošanas pozīcijas apvienot vienā, kuras nosaukums būtu “Pārdošana”.

Dalībnieki