atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Manas jomas

Sign in

Sign in or create a new user to get relevant areas automatically added to your areas.

 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 76 Skatījumi

Lai samazinātu manuālās darbības un atvieglotu lietotāja darbu pamatlīdzekļu nolietojuma dokumentu veidošanā, ir pieejams automatizētais darbs “PL nolietojuma izveides automātiskais darbs”. 

Automatizētais darbs nav izveidojams dokumenta tipam "Nemateriālo ieguldījumu nolietojums".

 

Sistēma -> Uzstādījumi -> Automatizētie darbi.

 

Svarīgi! Pirms automatizētā darba veidošanas ir jābūt instalētam un konfigurētam FTG Aģentam un automatizēto darbu serverim.

 

 1. Lappusē Palaišanas uzstādījumi jānorāda automatizētā darba izpildes regularitātes konfigurācija.
 

PL_AD1.PNG

 

Svarīgi! 

 • Ja ir liels pamatlīdzekļu apjoms un manuāli veidojot nolietojuma dokumentus, Jūs filtrējiet un daliet kartītes vairākos dokumentos, tad tieši tas pats ir jādara veidojot automatizētos darbus. Tad katram dokumentam veido atsevišķu automatizēto darbu.
 • Ja ir izveidoti vairāki automatizētie darbi, tad katram no tiem jāuzliek atšķirīgu sākuma pulksteņa laiku, vismaz ar dažu minūšu atšķirību.
 • Tā kā pamatlīdzekļu nolietojuma aprēķins aizņem ilgu laiku, tad ieteikums automatizēto darbu veikt pēc darba laika. Un iepriekš precizēt, kurā laikā notiek Jūsu uzņēmumā servera pārstartēšana, jo tajā laikā nedrīkst “strādāt” automatizētais darbs.

 

 1. Lappusē Objekta konfigurācija jānorāda nolietojuma dokumenta izveidošanas kritēriji
 

PL_AD2.PNG

 

 • Datums - nolietojuma dokumenta datums;
 • Mēnesis - par kuru mēnesi veikt nolietojuma aprēķinu;
 • Dokumenta tips - pamatlīdzekļu nolietojuma dokumenta tips;
 • PL saraksta filtrs - filtrs, pēc kura atlasīs pamatlīdzekļu kartītes nolietojuma dokumentā. Izveidotajam filtram ir jābūt kopīgotam visiem lietotājiem.

 

Svarīgi!

Ar automatizēto darbu izveidotie nolietojumu dokumenti (Dokumenti -> Pamatlīdzekļi -> Pamatlīdzekļu operācijas) būs statusā Sagatave. Dokumentu izpildi un grāmatošanu jāveic no dokumentu saraksta, izmantojot Darbības -> Izpildīt un grāmatot. Automatizētā darba izveidotie dokumenti ir sarakstā Dokumenti -> Pamatlīdzekļi -> Pamatlīdzekļu operācijas.

Pēc automatizētā darba ir svarīgi pārliecināties vai visām kartītēm ir veikts nolietojuma aprēķins. Par to var pārliecināties Pamatdati -> Pamatlīdzekļi -> Pamatlīdzekļi un nemateriālie ieguldījumi, izskatā izliekot kolonu “Summas.Pēdējais nolietojums”. 

Dalībnieki