atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Manas jomas

Sign in Jums nav iestatītas interesējošās jomas.
Mija Zaļūksne
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 109 Skatījumi

Jābūt aktivizētiem dokumenta tipiem Inventāra kustības pavadzīme (saņemšana) un Inventāra kustības pavadzīme(dokumenta tipa Apraksta lappusē laukā Saistītā dokumenta tips jābūt sasaistei ar Inventāra kustības pavadzīme (saņemšana)) Šo dokumentu izmanto, lai varētu pārvietot Inventārus no vienas noliktavas vai atbildīgās personas uz citu noliktavu vai atbildīgo personu:

 

hor 1.png

 

Ceļš: Dokumenti – Inventārs – Jauns inventāra dokuments – Inventāra kustības pavadzīme. Inventāra iekšējā kustība var tikt veikta starp noliktavām jeb inventāra atbildīgajām personām:

 

noliktava1.png

 

Aizpildāmie lauki:

 1. Dokumenta datums;

 2. Dokumenta numurs;

 3.  Izsniedzējs - Inventāra atbildīgā persona vai noliktava, no kuras izsniedz inventārus;

 4. Saņēmējs- Inventāra atbildīgā persona vai noliktava, kurā saņem inventārus no iepriekšējā atbildīgā;

 5. Inventāru ielasa no saraksta, kas atveras, ja nospiež pogu Pievienot inventāru Inventāra sarakstā ir tikai tie inventāri, kuri ir atlikumā uzskaitē 3.punktā minētai noliktavai vai personai;

 6. Lai inventārs tiktu pārvietots no vienas noliktavas vai atbildīgās personas otrai, jābūt ķekšiem pie abiem Izpildīts.

Kolonnu uzstādīšana:

 

kust3.png

 

Iekšējā kustība:

 

Jābūt aktivizētiem dokumenta tipiem Iekšējās kustības pavadzīme (saņemšana) un Iekšējā kustības pavadzīme (dokumenta tipa Apraksta lappusē laukā Saistītā dokumenta tips jābūt sasaistei ar Iekšējas kustības pavadzīme (saņemšana)😞

 

kust4.png

 

Inventāru pārvieto ar Iekšējās kustības pavadzīmi, ja no vienas noliktavas vai atbildīgās personas jāpārvieto citai gan ar krājumiem, preci gan arī inventāra vienībām.

 

noliktava2.png

 

Aizpildāmie lauki dokumentā:

 

 1. Datums – dokumenta datums;
 2. Numurs – dokumenta numurs;
 3. Noliktava – noliktava vai atbildīgā persona, no kuras tiks veikta pārvietošana;
 4. Saņēmējs – noliktava vai atbildīgā persona, kurai tiks pārvietoti krājumi un inventārs;
 5. Nomenklatūra – izvēlās krājumus pēc nomenklatūras nosaukumu bez daudzuma.
 6. Pārvietot atlikumus – izvēlās krājumus pēc nomenklatūras ar daudzumu. Sarakstā ir arī inventāri atlikumā, ja caur šo sarakstu izvēlās inventārus, dokumenta rindā to daudzums uzrādās sarkanā krāsā. Tādā gadījumā kolonnā daudzums ir jāizdzēš daudzums un caur partijas logu (peles labais klikšķis un izvēlēties Rādīt partijas) un zem pogas  Sēriju izvēle ielasa attiecīgos inventārus.

  noliktava3.png

 7. Nomenklatūra no inventāra – izvēlās inventārus;
 8. Pēc izskatā izliktās kolonnas Sēriju uzskaite var redzēt vai ielasītā vērtība ir krājumi (vērtība kolonnā <nedefinēts>) vai inventārs (vērtība kolonnā Vienības).

  Lai inventārs un krājumi tiktu pārvietots no vienas noliktavas vai atbildīgās personas otrai, jābūt ķekšiem pie abiem Izpildīts. Jāņem vērā, ka atskaitēs, kur redzami inventāra atlikumi skatoties pret attiecīgo noliktavu vai atbildīgo personu (piemēram Atskaites – Inventārs – Inventāra atlikumi), saņēmējam atlikumā rādīsies tikai ar nākamo datumu.

  Kā šajā piemērā dokumenta datums ir 15.05.2015., tad Izsniedzējam uz 15.05.2015. vēl būs šie inventāri atlikumā, bet Saņēmējam tikai uz 16.05.2015.datumu.

Dalībnieki