Kā veikt nepieciešamo nosaukumu meklēšanu Horizon sarakstā?

26-07-2022 11:07 (Atjaunots 22-02-2022)
  • 1 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 730 Skatījumi

Lai nosaukumu meklēšana Horizon būtu ērtāka, lietotājiem pieejami divi veidi:

1. Pēc vārda daļas - meklēšana tiks veikta visā nosaukumā.

2. Dinamiskā meklēšana - meklēšana tiks veikta tikai pēc vārda sākuma.

 

Meklēšana pēc vārda daļas

 

Ar labo peles taustiņu spiež uz kolonnas virsraksta, kurā vēlas veikt meklēšanu, un izvēlas "Meklēt". Izlecošajā laukā ieraksta vārda daļu, pēc kuras tiks atrasti visi nosaukumi, kas to satur.

 

Izlecošajā logā būs pieejamas trīs pogas MijaZaksne_0-1645534069790.png, pēc kurām atlasīt rezultātus: no saraksta sākuma, uz priekšu no rindiņas, kurā atrodas meklētājs, kā arī uz atpakaļu no rindiņas, kurā atrodas meklētājs.

 

meklesana_1.gif

Dinamiskā meklēšana

 

Vispirms dati, pēc kuriem vēlamies veikt meklēšanu, kolonnā jāsakārto, klikšķinot uz kolonnas virsraksta. Kad tas izdarīts, uz klaviatūras var sākt rakstīt meklējamo vārdu. Tiks iezīmēta pirmā rinda, kas sākas ar meklējamo vārdu.

 

meklesana_2.gif

Komentāri
Emulators
CONTRIBUTOR *
autors Emulators

Labdien!

Es nezinu, vai šeit ir īstā vieta (topics), bet ļoti bieži, kad strādāju ar dažādiem sarakstiem, kur norādīta viena un tā pati informācija, izmantoju šādas darbības:

  • Sarakstā "A" ir lauks: "Nosaukums" ar vērtību "123";
  • Šī lauka "Nosaukums" vērtību "123" man nepieciešams atrast citā sarakstā "B".

Mana rīcība ir sekojoša:

  • Sarakstā "A" nostājos uz attiecīgās ierakstu rindas, kur lauka "Nosaukums" vērtība ir "123" un nospiežu klaviatūras  taustiņu "Atstarpe";
  • Šīs darbības rezultātā, attiecīgais ieraksts tiek "Iezīmēts";
  • Izmantojot darbību "CTRL + C", nokopēju šo iezīmēto tekstu/ vērtību;
  • Atveru sarakstu "B", kur man nepieciešams atrast lauka "Nosaukums" vērtību "123";
  • Sarakstā "B" dati sakārtoti pēc lauka "Nosaukums" un atkal izvēlos klaviatūras taustiņu "Atstarpe";
  • Un šajā brīdī, izmantojot darbību "CTRL + V", uzreiz iekopēju šo meklējamo (iepriekš nokopēto) vērtību "123".

Tādējādi ļoti ātri iegūstu sev nepieciešamo rezultātu! 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām