atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Kāda ir labā prakse vakances izveidei Visma EasyCruit?

22-01-2018 10:29 (Atjaunots 22-01-2018)
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 436 Skatījumi

Vakances tiek veidotas, izmantojot sistēmā iebūvētu vedni. Jums būs iespēja izvēlēties, vai vēlaties veidot un publicēt vakanci uzreiz vai sākotnēji aizpildīt sev zināmo informāciju un saglabāt šos datus, lai vēlāk pabeigtu datu ievadi un publicētu vakanci.

 

Šajā nodaļā Jūs atradīsiet vērtīgus padomus par to, kā izveidot Jūsu vajadzībām atbilstošu vakanci. Šie padomi neapskata visu pieejamo vedņa funkcionalitāti, ņemot vērā, ka daudzi soļi ir izdarāmi ļoti vienkārši un intuitīvi.

 

Lai sāktu jaunas vakances izveidi, galvenajā logā vai rīkjoslā izvēlieties pogu “Jauna vakance”. Tiks atvērts vakances veidošanas vednis. 

 

Nosaukums un reģions Šajā solī Jūs atradīsiet lauku “Vakances nosaukums”Ņemiet vērā, ka šis ir iekšējais vakances nosaukums, un tas nebūs publiski redzams. Šo nosaukumu Jūs redzēsiet, piemēram, atlases projektu sarakstā.

Ieteikums ērtākai lietošanai - izvēlieties unikālus nosaukumus saviem atlases projektiem, lai ātrāk un vieglāk tajos orientētos un nesajauktu līdzīgu pozīciju vakances. Piemēram, labs vakances projekta nosaukums ir “Vakances nosaukums + Vieta + šodienas datums”.

Izvēlieties arī vakancei atbilstošo valsti un reģionu, jo šie lauki var tikt izmantoti vakances atlasīšanai Jūsu Karjeras centrā un automātiskā darba meklēšanas aģenta kritērijos.
Nodaļa un kontaktpersona Izvēloties nodaļu, Jūs varat norādīt/izvēlēties atbilstošo kontaktpersonu. Pēc noklusējuma kontaktpersona nav Visma EasyCruit lietotājs, tas var būt šīs struktūrvienības pārstāvis, piemēram, biznesa virziena vadītājs. 

Atzīmējot izvēlni “Atzīmējiet šo ar ķeksīti, ja jūs vēlaties, lai kontaktu e-pasti ir redzami publicētajās vakancēs”, izvēlēto konktatpersonu saziņas informācija tiks iekļauta arī vakances sludinājumā un būs redzama kandidātiem.

Jāņem vērā, ka sludinājuma tekstā parādīsies kontaktpersonas vārds un uzvārds, bet neparādīsies šīs personas e-pasta adrese. Noklikšķinot uz kontaktpersonas vārda, atvērsies logs, kurā kandidāts var aizpildīt jautājuma formu, kas tiks pārsūtīta kontaktpersonai.
Vakances sludinājums Šajā sadaļā Jums jānorāda vakances sludinājuma teksts. Kaut gan obligāti lauki šajā sadaļā ir tikai daži, mēs iesakām aizpildīt informāciju pēc iespējas pilnīgāk.
 
Lai apskatītu izveidotos sludinājumus, spiediet pogu “Priekšskatījums”. Tādējādi varat pārliecināties, ka vakances apraksts izveidots atbilstoši Jūsu vēlmēm, pirms dodaties tālāk uz nākošo soli.
Pieteikuma forma 1/2 Šajā sadaļā Jūs varat izvēlēties, vai būs nepieciešama pieteikšanās forma jeb, vai kandidāts varēs pieteikties vakancei, izmantojot Visma EasyCruit. 

Ieteicams izvēlēties “Pielāgota pieteikuma veidlapa un CV”, lai varētu izveidot konkrētai vakancei atbilstošu pieteikuma formu.
Pieteikuma forma 2/2

Šajā sadaļā Jums tiek piedāvāts saraksts ar sistēmā pieejamajiem pieteikuma formas jautājumiem. Jautājumus var iekļaut, tos atzīmējot kolonnā “Atzīmēt/atķeksēt”. To, vai atbilde jāsniedz obligāti, norāda kolonnā “Obligāts”.  


Ņemiet vērā, ka jautājums jāatzīmē kolonnā “Atzīmēt/atķeksēt”, lai tas būtu redzams pieteikuma anketā. Ar atzīmi kolonnā “Obligāts” nepietiek.

Atsijāšana

Šajā sadaļā Jūs varat izveidot konkrētam atlases projektam piemērotus atsijāšanas jautājumus, uzreiz nosakot, kādas atbildes tiks pieņemtas. 


Šādi izveidots jautājums būs pieejams tikai konkrētajā atlases projektā, kas nozīmē, ka citos atlases projektos tas nebūs pieejams.

Atbildes e-pasti

Šajā sadaļā iespējams norādīt, kādus atbildes e-pastus varēs nosūtīt, atbilstoši atlases procesa soļiem. Ieteicams atzīmēt vēstules “Pieteikums saņemts” atbildes sūtīšanu. Lai aktivizētu šīs automātiskās e-pasta vēstules sūtīšanu, nospiediet pogu ar zīmulīti “Labot” un pārliecinieties, ka laukā “Darbība” ir izvēlēta vērtība “Sūtīt e-pastu”. Visbeidzot apstipriniet izmaiņas, izvēloties pogu “Saglabāt”. 


Ja Jūs izmantojat atsijāšanas jautājumus, ieteicams aktivizēt arī automātisko noraidījuma e-pasta sūtīšanu. Lai to izdarītu, atveriet labošanas režīmā rindiņu “Automātiskais noraidījums”, uzstādiet laukā “Darbība” vērtību “Sūtīt e-pastu” un apstipriniet izmaiņas ar pogu “Saglabāt”. 


Ņemiet vērā, ka automātiskajiem atbildes e-pastiem var norādīt arī aizkavējuma laiku, nodrošinot iespēju sūtīt noraidījumu ar 2-3 dienu aizturi. Tas pasargās Jūs no situācijām, kad atsijāšanas rezultāts - noraidījums, tiek nosūtīts kandidātam ātrāk, nekā e-pasta paziņojums par to, ka viņa pieteikums ir saņemts.

Publicēšana Šajā sadaļā Jūs varat norādīt, kuros kanālos nepieciešams publicēt vakanci. Katram no kanāliem Jūs varat norādīt savus publicēšanas un pieteikuma beigu datumus.
Dalībnieki