Kādas ir integrācijas metodes Visma EasyCruit un jūsu mājaslapas integrēšanai?

22-01-2018 11:43 (Atjaunots 02-02-2018)
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 1366 Skatījumi

Visma EasyCruit piedāvā vairākas integrācijas iespējas - Jūs varat integrēt vakances, izmantojot vienkāršas saites, vai izvēlēties sarežģītākus risinājumus, piemēram, XML-feed vai RSS-feed. Izdarot izvēli, jāņem vērā, kas vislabāk atbilst Jūsu kompānijas vajadzībām.

 

Zemāk, klikšķinot uz katru no integrācijas metodēm, uzzināsiet vairāk par to priekšrocībām. 

 

I-frame

 

Šis ir vienkāršākais un biežāk izmantotais Visma EasyCruit integrācijas scenārijs. Sākotnēji iesakām Jums izvēlēties šo metodi - tās ieviešana ir salīdzinoši vienkārša, jo tiek izmantoti standarta Visma EasyCruit izskati.

 

Pēc vakances publicēšanas sistēmā, Jūs varēsiet viegli atrast, kur tā ir nopublicēta un pieejama apskatei. Lai to izdarītu veiciet sekojošas darbības:

 

 1. No vakanču saraksta izvēlieties konkrēto vakanci.
 2. Izvēlieties sadaļu “Rediģēt vakanci” un nospiediet zīmulīti (“Rediģēšana”) pretim sadaļai “Publicēt sludinājumu portālā / Publicēt izdrukai / Sludinājumu publicēšana vairākās vietās”:

  6_posting_channels.png
  Jūsu vidē “Uzņēmuma mājas lapa” šī saite tiks aizstāta ar Jūsu reālo adresi. Šo saiti Jūs varat izmantot, lai piekļūtu publicētajām vakancē un varētu tās integrēt savā mājaslapā.
  Pēc adreses pārkopēšanas interneta pārlūkā, Jūs varēsiet redzēt publicētās vakances aptuveni šādā izskatā:
  3_organization_information (2).png

  Ja Jūs esat pievienojuši uzņēmuma logo, bildes un aprakstu par uzņēmumu, tad arī šī informācija būs pieejama aplūkošanai šajā vietā. Visas publicētās vakances būs pieejamas šajā sarakstā, un noklikšķinot uz kādas no tām Jūs redzēsiet gan vakances aprakstu, gan varēsiet pāriet uz pieteikuma formas aizpildes sadaļu.

  Lai integrētu noklusēto Visma EasyCruit vakanču sarakstu mājaslapā, Jūs varat izmantot vienkāršu html koda rindiņu:

  <iframe src="http://J?su_EasyCruit_kan?la_adrese_šeit" scrolling="auto" width="560" height="1000" frameborder="0"></iframe> 

  Lai integrētu Visma EasyCruit, izmantotjot “point to/a href” metodi, Jūs varat izmantot sekojošu html kodu:

  <a href="http://Jūsu_EasyCruit_kanāla_adrese_šeit" target="_blank">Click here to see our vacancies</a>

 

Ņemiet vērā: izmantojot šo integrācijas metodi, tikai Visma var veikt nepieciešamās izmaiņas lapas izkārtojumā. Piemēram, ja Jūs vēlaties veikt izmaiņas krāsās, burtu veidā un izmērā, Jums jāsazinās ar mums.

 

XML-feed

 

Ar Visma EasyCruit XML-feed saskarni, Jūs varat veidot vakanču attēlošanu, izmantojot citu datu atēlošanas izkārtojumu. Jūs varat izvēlēties, kādus datus rādīt un kādas filtrēšanas funkcijas iestrādāt savā mājaslapā.

 

Ja vien Visma EasyCruit XML-feed saskarnē ir pieejami dati, Jūs varat noteikt, kā tie jāatēlo. XML-feed nodrošina datu pieejamību XML formā, tomēr jāņem vērā, ka tā izmantošanai Jums ir nepieciešamas īpašas zināšanas un mājaslapas labošanas prasmes.

 

Visma EasyCruit XML-feed saskarne ir īpaši piemērota, ja Jums ir īpašas prasības par to, kādus datus Jūs vēlaties redzēt un kā tos jāattēlo.

 

Sīkāku informāciju par Visma EasyCruit XML-feed izmantošanu un pieejamajām datu struktūrām, Jūs varat atrast ŠEIT (angļu valodā).

 

RSS-feed

 

Visma EasyCruit nodrošina piekļuvi datiem, izmantojot arī RSS-feed saskarni. Šajā gadījumā datu iegūšanai tiek izmantota standartizēta RSS pieeja. Informāciju, kāda tiek iekļauta RSS, nosaka Visma, tomēr Jūs varat noteikt to, kā dati ir jāattēlo, tā kā atbilžu noformēšanai tiek izmantota cita CSS (formatējumu apkopojums) bibliotēka.

 

Izmantojot RSS-feed, Jūs varat izmainīt tikai vakanču saraksta attēlošanas veidu. Vakances apraksta un pieteikumu formas izskats tiks saglabāts atbilstoši Jūsu uzņēmuma pamatuzstādījumiem.

 

Lai piekļūtu šajā kanālā izvietotajam vakanču sarakstam, spiediet ŠEIT.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām