Kādas izmaiņas ir sarakstā "Grāmatojumi"

28-12-2020 13:23 (Atjaunots 28-12-2020)
  • 1 Atbildes
  • 1 vērtējumi
  • 510 Skatījumi

Sākot ar 565.versiju programmā ir apvienoti saraksti “Grāmatojumi” un “Grāmatojumi pa dokumentiem”. “Grāmatojumi pa dokumentiem” ir izņemts no programmas (Dokumenti → Virsgrāmata). Saraksts “Grāmatojumi” ir papildināts ar izskata grupām “Klienta institucionālais sektors” ar tās apakšlīmeņiem, “Līguma klients” un “Līguma veids”. Tā kā abi līdzšinējie saraksti piedāvāja vienu un to pašu izdrukas formu, iepriekš sagatavotās izdrukas formas būs lietojamas.

 

Kādas ir izmaiņas lietotāju pierastajās ikdienas darbībās pēc sarakstu apvienošanas.

  • Lietotājiem, kas izmantoja sarakstu “Grāmatojumi pa dokumentiem” un tajā bija izveidoti filtri, tie būs jāizveido atkārtoti sarakstam “Grāmatojumi”.
  • Ja sarakstam “Grāmatojumi pa dokumentiem” bija izveidoti papildus izskati, tad tie būs jāizveido atkārtoti sarakstam “Grāmatojumi”.

 

Abu sarakstu atšķirīgā uzvedība

Saraksts “Grāmatojumi pa dokumentiem” bija ar summējošu funkcionalitāti. Tas nozīme, ka ja izskatā nebija kolonu, kas detalizē informāciju, tad dati tika apkopoti jeb sasummēti.

 

GRAM1.PNG

 

Saraksts “Grāmatojumi” uzrāda visu grāmatojuma informāciju, to neapkopojot, kaut arī sarakstā nav kolonu, kas detalizētu informāciju.

 

GRAM2.PNG

 

Lai sarakstā “Grāmatojumi” iegūtu sasummētu informāciju, tad ir jāizmanto summējošā josla un jāuzstāda kolonas, kādas nepieciešams redzēt.

 

GRAM3.PNG

 

Ja ir nepieciešama summētās informācijas izdruka, tad ir jāveido papildus izdrukas forma, kurā ir iekļauta grupēšana pēc vajadzīgajiem laukiem.

Komentāri
IndraS
CONTRIBUTOR ***
autors IndraS (Atjaunots ‎22-11-2022 16:28 autors IndraS )

Labdien,

Kā jāuztver/ jānolasa info Grāmatojumi, kur Tr. notikums ir Stornēšana?   Tie ir dzēstie dokumneti / grāmatojumi?  Lai gatavotu informāciju revīzijai  -kas ir jādara ar šiem ierakstiem?

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām