atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Kādas papildus iespējas ir materiālo resursu sarakstā?

10-01-2018 12:59 (Atjaunots 25-09-2018)
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 288 Skatījumi

Papildu informācija

 

Materiālo resursu sarakstā ir iespējams apskatīt papildus informāciju no pamatlīdzekļu kartītes un inventāra kartītes, izmantojot ikonu ic4.PNG

 

Iespēja apskatīt, vai ir pievienots attēls

 

Materiālo resursu sarakstā ir iespējams apskatīt, vai pamatlīdzeklim ir pievienots attēls ic1.PNG. Ja attēls nav pievienots ic2.PNG,  tad ir iespēja to pievienot gan no datora, gan no mobilās ierīces.

 

Materiālo resursu koordinātes

 

Materiālo resursu saraksts papildināts ar iespēju apskatīt pamatlīdzekļus kartē. Pamatlīdzekļiem, kuriem ir norādītas koordinātas materiālo resursu sarakstā informācijas apskates ikona ir atšķirīga ic3.PNG , no tiem, kuriem koordinātas nav norādītas ic4.PNG

 

karte 1.PNG

 

Lai pamatlīdzeklis būtu redzams kartē, Horizon tam ir jāaizpilda koordinātu lauki. Koorinātu laukus iespējams aizpildīt Pamatdati -> Pamatlīdzekļi-> Pamatlīdzekļu saraksts.

 

hor1.PNG

 

Iespēja pieejama no 525.v.4.laidiena.

 

Materiālo resursu sarakstā iespējams norādīt un mainīt pamatlīdzekļu koordinātas, kā arī pēc koordinātu nomaiņas tiek piedāvāta iespēja pamatlīdzekli iekļaut iekšējās kustības pieteikumā, lai reizē ar koordinātām mainītu pamatlīdzekļa atrašanās vietu.

 

hor 2.PNG

Dalībnieki