Kas ir HoP Mana darba vieta un kā to lietot?

13-11-2020 14:36 (Atjaunots 11-07-2022)
  • 11 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 8080 Skatījumi

Sākot no Pufferfish 2020.10.23 starpversijas, HoP Personāls modulī ir pieejama funkcionalitāte "Mana darba vieta". Tajā lietotājs var atzīmēt strādā no biroja vai attālināti:

 

md1.PNG

Kā aizpildīt sadaļu?

 

Iespēja pieejama Lietotāja profilā sadaļā “Mana darba vieta”:

 

md2.PNG

 

Kad lietotājs nospiež šo izvēlni, tiek atvērts kalendārs, kurā var norādīt savu darba vietu:

 

darba vieta 1.PNG

 

1. Kalendārā iespējams izvēlēties vairākus skatus - mēneša, divu nedēļu un nedēļas.
2. Noklikšķinot uz datuma, no kura sākt atzīmēšanu, turot peli var iekrāsot periodu, par kuru tiks norādīta darba vieta un labajā pusē jāizvēlas attiecīgi Birojā vai Attālināti, tāpat, ja kāda diena aizpildīta kļūdaini ar Noņemt atzīmi to var dzēst no kalendāra.

 

Kalendārā iespējams arī apskatīt savas prombūtnes un komandējumus.

 

darba vieta 2.PNG

 

Kā apskatīt kolēģu norādīto darba vietu?

 

Lietotāju norādītā informācija sadaļā “Mana darba vieta” tiek attēlota arī lietotnēs “Prombūtnes kalendārs” un "Meklēt kolēģi":

 

darba vieta 3.PNGdarba vieta 4.PNG

 

Kā es varu eksportēt datus par darba vietu?

 

Lietotnē “Prombūtnes kalendārs” (sākot no HoP Ray versijas) ir pieejama jauna iespēja “Eksportēt”:

 

hop1.PNG

 

Nospiežot pogu “Eksportēt”, tiek sagatavots excel fails, kurā ir informācija par uz ekrāna atlasīto darbinieku, prombūtnēm un darba vietu.

 

hop2.PNG

 

Sistēmas administratoram: lietotnes piešķiršana darbiniekiem

 

Svarīgi! Lai aktivizētu "Mana darba vieta" funkcionalitāti, nepieciešams HoP Lietotāju pārvaldībā visiem darbiniekiem piešķirt moduli "Mana darba vieta". Tiem darbiniekiem, kas aizpildīs “Mana darba vieta” jābūt piešķirtam arī Personāla modulim.

 

Komentāri
Kasparss
CONTRIBUTOR *
autors Kasparss

Vai "darba vietas" atzīmi var iegūt arī no Horizon caur REST, citas aplikācijas vajadzībām?

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *
autors Ieva Juraševska

Sveiks, @Kasparss !

 

Tā kā šī funkcionalitāte ir pieejama tikai HoP pusē, tad caur REST šo informāciju nav iespējams iegūt.

Dāvis Stepāns
CONTRIBUTOR ***
autors Dāvis Stepāns

Labdien, vai informāciju par darbinieku darba vietu iespējams kā eksportēt uz Excel vai kādā citā formātā, tas nepieciešams, lai grāmatvedība šo informāciju varētu pievienot pie projektu dokumentācijas.

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *
autors Ieva Juraševska

Sveiks, @Dāvis Stepāns !

 

Pagaidām tas nav iespējams, bet datu eksports uz Excel (CSV) darba vietas datiem ir mūsu nākotnes attīstības plānos. Kad tas tiks realizēts, informācija būs iekļauta HoP versijas aprakstā.

Dāvis Stepāns
CONTRIBUTOR ***
autors Dāvis Stepāns

Paldies, par operatīvo atbildi. Gaidīsim realizāciju, savādāk šobrīd, lai šo funkcionalitāti izmantotu, darbiniekiem jātaisa printscreeen.

Anonymous
Neattiecas
autors Anonymous

Labdien!
Vai ievadīto informāciju par klātienes/attālināto darbu grāmatveži var izmantot, lai lemtu par kompensācijas izmaksu un ģenerētu maksājuma dokumentu darbiniekiem saistībā ar attālinātā darba veikšanu?

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *
autors Ieva Juraševska

Sveiks, @Anonymous !

Šai funkcionalitātei nav sasaistes ar algu aprēķinu, to var izmantot informatīvos nolūkos.

KasparsV
CONTRIBUTOR *
autors KasparsV

Labdien ! Kad "Mana darba vieta" būs pieejama viedtālrunī (mobilajā skatā) ?

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *
autors Ieva Juraševska

Labdien, @KasparsV !

 

Pagaidām "Mana darba vieta" nav pieejams viedtālruni, bet varam ieplānot šo izskatīt kā ierosinājumu nākotnes attīstībai. Vai variet papildus pakomentēt, cik bieži jūsu organizācijas darbinieki ir izteikuši vēlmi "Mana darba vieta" informāciju aizpildīt no viedtālruņa?

KasparsV
CONTRIBUTOR *
autors KasparsV

Sveiki @Ieva Juraševska !

 

Mobilajā skatā nav pieejams arī prombūtņu kalendārs. Ņemot vērā būtiski pieaugušo vajadzību operatīvi norādīt savu darba vietu un uzzināt kolēģu atrašanās vietu.

 

Mūsu organizācija ir HOP ieviešanas sākumposmā, līdz ar to, par konkrētiem darbinieku pieprasījumiem ir pāragri runāt.

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *
autors Ieva Juraševska

@KasparsV Liels paldies par papildus komentāru!

Ir izveidots izmaiņu pieprasījums, lai darba vietu un kolēģu atrašanās vietu varētu skatīt no mobilā telefona.

 

Ja risinājums tiks apstiprināts un realizēts, tas tiks aprakstīts versiju jaunumos.

Izceltā tēma

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām