Kas ir elektroniskais paraksts un kā pievienot dokumentu, kas jāparaksta?

28-07-2022 13:45
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 333 Skatījumi

Kas ir elektroniskais paraksts?


Elektroniskais paraksts ir papildus sistēma, kura ļauj parakstīt dokumentus ar drošu elektronisku parakstu, kuri ir pievienoti “Esmu iepazinies” notikumiem un “Rīkojumi un vienošanās” izveidotajiem dokumentiem.

 

Kā pievienot elektroniski parakstāmu dokumentu “Esmu iepazinies”?


Lai pievienotu elektroniski parakstāmu dokumentu, veidojot “Esmu iepazinies” notikumu ir jāatzīmē, ka notikums ir parakstāms ar elektronisko parakstu.

 

TomsU_0-1659008213092.png

 

Pēc atzīmes pievienošanas ir nepieciešams pievienot dokumentu, uz kura ir nepieciešams drošs elektronisks paraksts.

 

TomsU_1-1659008244267.png


Vai elektroniskais paraksts ir pieejams citiem moduļiem?


Elektroniskā paraksta funkcija ir pieejama arī modulim “Rīkojumi un vienošanās”.

 

Kā izveidot rīkojumu vai vienošanos, kuram ir nepieciešams elektroniskais paraksts?


Lai izveidotu parakstāmu rīkojumu vai vienošanos, nepieciešams iespējot šo iespēju konkrētam rīkojuma saskaņošanas scenārijam sistēmā Horizon, saskaņošanas etapa solī atzīmējot pazīmi “Ir nepieciešams eParaksts”. Kad šis ir darīts, tad veidojot jaunu rīkojumu vai vienošanos iekš HoP ir jāpievieno parakstāmais dokuments nospiežot “Pievienot failu” izveides formā.

 

TomsU_2-1659008297977.png

 

Lai noskaidrotu, kā HoP izveidot un saskaņot jaunu rīkojumu vai vienošanos, skatīt sadaļu “Rīkojumi un vienošanās”.

Autori
Izceltā tēma

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām