Kas ir lietotne "Esmu iepazinies"? Kāda konfigurācija nepieciešama, lai sāktu lietot?

12-07-2020 10:27 (Atjaunots 20-03-2024)
  • 22 Atbildes
  • 1 vērtējumi
  • 11224 Skatījumi

“Esmu iepazinies” lietotne ir iekļauta HoP Personāls+.

 

Lietotne nodrošina iespēju veidot iekšējos notikumus, dokumentus, instruktāžas un paziņojumus, ar kuriem jāiepazīstina darbinieki. Lietotne pieejama, sākot no Horizon 560. versijas 4. laidiena un HoP versijas Octopus.

 

Kāda konfigurācija nepieciešama?

 

  • Horizon jābūt definētam saskaņošanas scenārijam ar dokumenta pamatveidu “HoP instruktāža”:

HoP instruktāža.png

  • Saskaņošanas scenārijam ir jāpievieno viens etaps ar rezolūciju Apstiprināts (pārējie lauki ir neaktīvi un nav jāaizpilda):

Etaps.png

 

  • Saskaņošanas scenārijam jāpievieno e-pasta konfigurācija. Lai darbinieks saņemtu e-pastu par to, ka ir jauns pieteikums, ar ko iepazīties, konfigurācijā jānorāda saņēmējs: Saskaņotājs >Uzdevuma izveide:

Šablons.png

 

E-pasta šablona piemērs:

 

Ivetavarcbaha_0-1681810757145.png

 

  • Lai darbinieks uz e-pastu saņemtu atgādinājumu par notikumiem, dokumentiem vai paziņojumiem, ar kuriem viņam jāiepazīstas, jākonfigurē Brīdinājums (Pamatdati -> Uzņēmums -> Brīdinājumi -> Brīdinājumu apraksti)  sarakstam Apstiprināšanas uzdevumi (instrukcija, kā to izdarīt).
  • HoP lietotājam, kurš pievienos notikumus, dokumentus vai paziņojumus, nepieciešams piešķirt lomu "“Esmu iepazinies" administrators”. Pieeja jaunu notikumu izveidei būs pieejama arī lietotājiem ar lomu "Pārvaldnieks".

Administrators.png

  • HoP lietotājiem jāpiešķir HoP modulis "Esmu iepazinies".

Moduļi.png

 

Kādi uzstādījumi nepieciešami, lai sāktu lietot risinājumu?

 

Sadaļā “Uzstādījumi” ir iespējams mainīt “Esmu iepazinies” uzstādījumus.

 

Ivetavarcbaha_0-1681724396086.png

 

Uzstādījumu sadaļā ir iespējams izvelēties Horizon repozitoriju, kurā tiks glabāti notikumiem pievienotie dokumenti.

 

“Fona darbu lietotājs” - iespēja konfigurēt, kurš Horizon WEB lietotājs tiks izmantots, lai varētu izsūtīt notikumus. Lietotājam ir jābūt personas kartiņai un ir jābūt pievienotam attiecīgai firmai. 

 

“Rādīt paziņojumus sarakstā” - ja uzstādījums būs ieslēgts, tad lietotājs saņems paziņojumu par svarīgu notikumu esamību paziņojumu sarakstā.

 

“Rādīt paziņojumus modālajā logā” - ja uzstādījums būs ieslēgts, tad lietotājs saņems paziņojumu par svarīgu notikumu esamību modālajā logā pēc autorizācijas. Šo uzstādījumu iespējams mainīt tikai tad, ja ir ieslēgta paziņojumu rādīšana sarakstā.

 

"Elektroniskais paraksts" - tehniskais parametrs, lai darbotos elektroniskais paraksts. Ja ir nokonfigurēts, tad Ivetavarcbaha_1-1681724707403.pngikonas vietā ir Ivetavarcbaha_2-1681724782843.png.

 

📍Ja nepieciešams pieslēgt elektronisko parakstu, lūdzu rakstīt pieteikumu mūsu atbalsta sistēmā https://vismalv.my.site.com vai uz e-pastu atbalsts@visma.com

 

 

Komentāri
Anonymous
Neattiecas
autors Anonymous

Kā ir ar failu glabātuves uzstādījumiem? Pievienojot pielikumā dokumentu, tas kaut kur glabājas! Kur Horizon norādīt vietu, kur glabājas šie pievienotie dokumenti?

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *
autors Ieva Juraševska

Pievienotie dokumenti glabājas noklusētajā Horizon failu glabātuvē.

Anonymous
Neattiecas
autors Anonymous

Ja ir izveidotas 2 Horizon failu glabātuves, kā saprast kura ir noklusētā?

Dāvis Stepāns
CONTRIBUTOR ***
autors Dāvis Stepāns

Labdien, atjaunojot HoP versiju, nepieciešams izveidot jaunu bāzi lietotnei "Esmu iepazinies", kur veidot šo bāzi (MS SQL, kur Horizon, vai ar pie pārējām HoP bāzēm)?

HoP1.jpg

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *
autors Ieva Juraševska

@Dāvis Stepāns Datu bāze instalācijas laikā tiks izveidota automātiski blakus HoP bāzei. Pirmajos laukos ir jāaizpilda jau esošās bāzes atrašanās vieta (hosts, ports) un superlietotāja parole (superlietotājs upgrade gadījumā arī būs jau izveidots) un otrās sadaļas laukos var nomainīt defaultās vērtības "Esmu iepazinies" bāzei un ievadīt paroli jaunās "Esmu iepazinies" bāzes lietotājam.

 

Nākamajā HoP starpversijā veiksim uzlabojumu un turpmāk klientiem, instalējot HoP, šīs papildus vērtības nebūs jānorāda.

Dāvis Stepāns
CONTRIBUTOR ***
autors Dāvis Stepāns

Paldies par izsmeļošo atbildi, @Ieva Juraševska. Būtu labi, ja šis būtu bijis norādīts pie versijas apraksta.

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *
autors Ieva Juraševska

@Anonymous - Tad Horizon piemeklēs pirmo izveidoto failu glabātuvi.

Anonymous
Neattiecas
autors Anonymous

Laikam kaut kas ar versiju nav kārtībā. Mēģinot pievienot failu, HoP izdod kļūdas paziņojumu uz pirmo izveidoto failu glabātuvi nevis Horizon failu glabātuvi. Kļūdas paziņojums ir par to, ka nevar ierakstīt failu xxx failu glabātuvē ar novietojumu, kas norādīts failu glabātuvei.

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *
autors Ieva Juraševska

@Anonymous Vai variet, lūdzu, par šo pieteikt pieteikumu mūsu atbalsta sistēmā, ja esiet Visma klients vai savam konsultantam, ja jūsu iestādi apkalpo kāds no mūsu partneriem? Skatīsim tālāk jau individuāli.

Anonymous
Neattiecas
autors Anonymous

Labi, tā arī darīšu!

Laura Iesalniece
CONTRIBUTOR *
autors Laura Iesalniece

Sveiki, vai izveidotam un nosūtītam dokumentam ir iespējams pievienot vēl papildus cilvēkus, kuriem būtu nepieciešams izskatīt un apstiprināt konkrēto dokumentu?

 

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *
autors Ieva Juraševska

@Laura Iesalniece Sveiki! Pašlaik izveidotam un nosūtītam dokumentam nav iespējams pievienot vēl papildus cilvēkus, šī iespēja būs pieejama kādā no nākamajām Esmu iepazinies versijām.

Laura Iesalniece
CONTRIBUTOR *
autors Laura Iesalniece

@Ieva Juraševska , paldies par informāciju!

Laura Iesalniece
CONTRIBUTOR *
autors Laura Iesalniece

@Ieva Juraševska, vēl vēlējos noskaidrot, vai būs iespējams nosūtītos dokumentus apskatīt un apstiprināt arī no mobilā telefona?

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *
autors Ieva Juraševska

@Laura Iesalniece Pašlaik tāda iespēja nav. Nākotnē to plānojam izstrādāt, bet pašlaik precīzu termiņu, kad tas būs paveikts, nevaram pateikt.

Dace
CONTRIBUTOR ***
autors Dace

Kādi vēl uzstādījumi bez norādītajiem būtu jāveic, lai nosūtītos e-pasti? Izveidoju paziņojumu, nosūtīju, HoP paziņoja, ja ir veiksmīgi nosūtīts, bet informācijā redzu, ka statuss ilgstoši paliek "Tiek sūtīts" un uz e-pastu nekādus paziņojumu nesaņemu.

Izmēģināju vairākkārt.

Pēc paziņojuma nosūtīšanas apstiprināšanas uzdevumi neizveidojas.

Varbūt var šo instrukciju papildināt ar norādījumiem par brīdinājuma izveidošanu Esmu iepazinies kontekstā.

Personāla sadaļu HoP veiksmīgi biju salikusi un tur e-pasti korekti nosūtījās saskaņotājiem.

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *
autors Ieva Juraševska

@Dace - pamēģiniet WEB lietotājam HOPLIC (licences ielādei) sadaļā "objekti" pievienot jebkuru personu (darbinieku). Tam būtu jāpalīdz (šobrīd strādājam pie risinājuma, lai turpmāk licences ielādes lietotājam nebūtu jāpievieno persona).

 

Par brīdinājumiem - nav viena veida, kā konfigurēt brīdinājumu apstiprināšanas uzdevumu sarakstam. Katrs klients veido savus nosacījumus. Šāds brīdinājums arī nav obligāts, bet ir vēlams. Noteikti padomāsim par kādiem ieteikumiem brīdinājumu konfigurācijā uz apstiprināšanas uzdevumu sarakstu un, iespējams, arī papildināsim Zināšanu bāzi ar kādu rakstu.

 

liegab
CONTRIBUTOR ***
autors liegab

@Ieva Juraševska 

Labdien,

Man radās tāds jautājums - ja mums viss ir nokonfigurēts (kā norādīts rakstā) un visiem lietotājiem piešķirts modulis "Esmu iepazinies", vai lietotājiem atverot HoP, modulis "Esmu iepazinies" būtu jāredz?

Vai arī modulis kā modulis ir redzams tikai "Esmu iepazinies" administratoram un lietotājam ar lomu Pārvaldnieks?

 

Vai darbinieki "Esmu iepaznies" uzdevumus varēs redzēt tikai kā apstiprināšanas uzdevumus un pats modulis nebūs redzams kopējā moduļu sarakstā?

 

Vai arī mēs neesam "kaut ko ieķeksējuši", lai šis modulis būtu redzams visiem darbiniekiem? 

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *
autors Ieva Juraševska

Sveika, @liegab!

 

Darbiniekiem modulis "Esmu iepazinies" nav jāredz kā atsevišķa aplikācija. Kā aplikācija tas redzams tikai administratoram un pārvaldniekam.

 

Darbinieki savus "Esmu iepazinies" uzdevumus redz tikai pie apstiprināšanas uzdevumiem.

Matiss
CONTRIBUTOR *
autors Matiss

Izveidotos aprakstus un instruktāžas nepieicešams izplatīt noteiktam lokam darbinieku (adresātu). Saraksts ir ļoti liels un filtrēšana darbojas samērā labi. 

 

Vienīgā problēma ir ar tiem darbiniekiem, kuriem uz doto brīdi nav struktūrvienības un šis lauks ir tukšs. Kā atlasīt tukšos laukus, lai nebūtu jāiet cauri visam garajam sarakstam un jāatķeksē katrs pa vienam?Capture.PNG

 

Kāda būtu komanda, lai atrastu un izfiltrētu tukšos ierakstus? 

Matiss
CONTRIBUTOR *
autors Matiss

@Ieva Juraševska 

Šodien atklājām, ka sistēma norāda, ka uzdevums ir izsūtīts pat personām, kurām nav e-pasta kā Horizon, tā arī HoP. 

Kāpēc šai gadījumā neparādās kļūdas paziņojums, ka sistēmā nav e-pasta uz kuru to nosūtīt?

Līdz ar to atskaitē ir tikai informācija, ka ir nosūtīts paziņojums uz ko persona noteiktajā termiņā nav reaģējusi. Kas patiesībā nav tiesa, jo darbinieks nav saņēmis paziņojumu, jo nav vispār e-pasta adreses uz kuru nosūtīt. 

Varbūt mums kaut kas uzstādījumos nav pareizi, ja pie kļūdas paziņojumiem neierakstās informācija?

Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *
autors Ieva Juraševska

Sveiks, @Matiss !

 

Atbildot uz abiem jautājumiem:

 

1) Tukšus laukus pašlaik individuāli nefiltrējam. Tehniski darbiniekiem būtu nepieciešama struktūrvienība, lai nodrošinātu filtrēšanu. Ja nepieciešams, varam izveidot par šo ieteikumu nākotnei, tad mēs izvērtētu, vai šādas izmaiņas iespējams izveikt un cik laika tas prasītu. Tomēr, no biznesa procesa raugoties, nevaru iedomāties daudz situāciju, kad darbiniekam nav aktīvu amata datu, tādēļ lūdzu papildu skaidrojumu šādai situācijai;

 

2) Šobrīd e-pastu validācija netiek veikta. Ja adresāts ir Horizon ar personas kartīti, tad viņam ziņa tiek sūtīta. Izmaiņas par šo jau ir paredzētas tuvā nākotnē, kad pārskatīsim esošo e-pastošanas struktūru.

Izceltā tēma

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām