Kas ir lietotne "Lietotāju pārvaldība"? Svarīgākais, kas par to jāzina?

15-12-2017 13:42 (Atjaunots 04-04-2019)
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 743 Skatījumi

Kas ir "Lietotāju pārvaldība"?

 

"Lietotāju pārvaldība" ir lietotne HoP sistēmā, kas ir piejama lietotājiem ar lomu "Pārvaldnieks" un “firmas Pārvaldnieks” un iekļauj iespējas pievienot lietotājus, piešķirt un noņemt moduļus lietotājiem.

 

"Lietotāju pārvaldība" ir cieši saistīta ar lietotni "Licences pārvaldība". Lietotne pieejama sākot ar HoP versiju Anchovy un nav atkarīga no Horizon versijām.

Galvenais, kas jāzina par "Lietotāju pārvaldība"

 

HoP var piekļūt HoP sistēmā reģistrētie lietotāji. Katram lietotājam var norādīt ar kādu moduli lietotājs drīkst strādāt. Pieejamus moduļus konkrētām klientam nosaka iegādātā/piešķirta licence. Licence arī nosaka cik daudz lietotājiem var piešķirt attiecīgu moduli. HoP licencē ietilpst:

  • Licences sākuma datums;
  • Licences beigu datums;
  • Pieejamie moduļi
    - Moduļa nosaukums;
    - Lietotāju skaits, kas atļauts konkrētajā modulī.

Viena HoP modulī var ietilpst vairākās HoP lietotnes. Uz doto brīdī ir izveidoti četri licencējamie moduļi:

  • Personālmodulis;
  • Rēķinu saskaņošanas modulis;
  • Atskaites;
  • Ārējās lietotnes.

Piemēram, modulī Personāls ietilpst šādas lietotnes:

  • Meklēt kolēģi;
  • Mani atvaļinājumi (pieteikšana, saskaņošanas, faktiskās prombūtnes, uzkrātās un pieejamas dienas);
  • Mani pieteikumi (brīvas formas un vienreizējās samaksas pieteikumu pieteikšanas un saskaņošana);
  • Prombūtnes kalendārs;
  • Mana alga;
  • IIN;
  • Mani dati;
  • Manu darbinieku dati.

HoP lietotāju un HoP lietotņu administrēšanai HoP ir izveidotās speciālās lomas: Pārvaldnieks un firmas Pārvaldnieks.

Izceltā tēma

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām